دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
15 بهمن 1400 - 16:44
با حضور مسئولان؛

اپلیکیشن گردشگری شهرستان دزفول (کُلمِجور) رونمایی شد

اپلیکیشن گردشگری شهرستان دزفول(کُلمِجور) در سالن اجتماعات سازمان عمران شهرداری دزفول رونمایی شد.
کد خبر : 639362
رونمایی از اپلیکیشن گردشگری شهرستان دزفول (کُلمِجور)

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از دزفول، اپلیکیشن گردشگری شهرستان دزفول (کُلمِجور) با حضور جمعی از مسئولان محلی و استانی در سالن اجتماعات سازمان عمران شهرداری دزفول رونمایی شد.
بیشتر بخوانید:


رویداد کارآفرینی گردشگری دزفول با چه هدفی پایه‌گذاری شد؟
رئیس شورای اسلامی شهر دزفول در این آیین گفت: امیدواریم پرده‌برداری از این برنامه تفریحی، سیاحتی و زیارتی که با یک بازی سرگرم‌کننده همراه است به توسعه گردشگری منجر شود.


محمدحسن پرآور با بیان اینکه این برنامه کاملاً بومی است و مخاطبان آن نوجوانان و جوانان هستند، اضافه کرد که این اپلیکیشن در مدت ۶ ماه تولید شده است.


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول هم با گرامیداشت یاد شهدای انقلاب اسلامی عنوان کرد: مرکز رشد دانشگاه آزاد و واحدهای فناور دزفول بستر مناسبی برای رشد بلوغ تجاری شرکت‌های فناور است.


اپلیکیشن گردشگری شهرستان دزفول (کُلمِجور) رونمایی شد


سید محمدمهدی صافی افزود: برخی استارت‌آپ‌ها به‌دلیل نبود اطلاع‌رسانی کافی از سرمایه‌گذاری در برندینگ تبلیغات و تجاری‌سازی دچار مشکل می‌شوند و برای فرار از شکست باید از شرکت‌های نوپا حمایت شود.


وی تبیین کرد: تأثیر این برنامه از صدها بنر و پوستر بیشتر است و باید با هدایت این بسترها فضای مناسبی فراهم کنیم تا با کمترین هزینه به هدف خود برسیم.


مدیر مرکز رشد واحدهای فناور دزفول مستقر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول هم مطرح کرد: این مرکز رشد ۳۰ تیم مشابه را که الان محصول آنها آماده شده در دزفول زیرپوشش دارد و امسال برای ۱۰۰ نفر اشتغالزایی کرده است.


مهدی هودگرد تأکید کرد که این بازی خروجی یکی از استارت‌آپ‌ها و ایده‌شوهای مرکز رشد است که در حوزه گردشگری ارائه شده است.


وی یادآور شد: ۹۰ ایده به این استارت‌آپ رسید که یکی از آنها معرفی مکان‌های گردشگری به نام کلمجور بود که به ثمر رسیده است.


مهدی توکلی دانش‌آموخته دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول است که توانسته با حمایت مرکز رشد اپلیکیشن گردشگری شهرستان دزفول (کُلمِجور) را طراحی کند.


انتهای پیام/۴۰۷۸/


انتهای پیام/

ارسال نظر