دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
07 آذر 1400 - 09:27
مرادی:

شورای شهر متولی آموزش مهارت به شهروندان است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌رضوی و واحد مشهد گفت: شورای اسلامی شهر متولی آموزش مهارت به شهروندان است.
کد خبر : 624109
محسن مرادیبه گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از مشهد، محسن مرادی در نشست مشترک با اعضای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر مشهد که در مرکز رفاهی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد برگزار شد، گفت: آمادگی داریم از تمام ظرفیت‌های فکری و فیزیکی دانشگاه برای حل مسائل اجتماعی شهر استفاده شود.


وی با اشاره به اهمیت حوزه فرهنگی گفت: این حوزه ظریف و تأثیرگذار بوده و اگر بتوانیم در فضای دانشگاه کار فرهنگی اثرگذار و فاخر انجام دهیم کار بسیار بزرگی کرده‌ایم.
بیشتر بخوانید:


استفاده از توانایی‌ علمی دانشجویان برای پیشبرد اهداف فرهنگی
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان‌رضوی با بیان اینکه فضای شهر حوزه عمل شورای شهر و شهرداری است، عنوان کرد: در هرجایی از شهر می‌توانید تأثیرگذار باشید، از مناطق کم‌برخوردار تا برخوردارترین نقطه شهر به شما ارتباط دارد.


مرادی افزود: از ظرفیت دانشگاه کمک بگیرید؛ اگر توانستیم به شهر مشهد و مجاوران امام رضا(ع) مهارت بیاموزیم، نقش خود را ایفا کرده‌ایم، شورای اسلامی شهر متولی آموزش مهارت به شهروندان است و در این زمینه به شما کمک می‌کنیم.


وی عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد به لحاظ امکانات فیزیکی و استادان اثرگذار، ظرفیت‌های زیادی دارد، دست یاری به سوی شما دراز می‌کنیم و آمادگی داریم از همه ظرفیت‌های فکری فیزیکی و معنوی برای ایفای نقش دانشگاه در شهر استفاده شود.


نزدیکی برنامه‌های فرهنگی شورای شهر به دانشگاه


شورای شهر متولی آموزش مهارت به شهروندان است


رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد نیز در این جلسه گفت: با ۸۰ درصد برنامه‌های دانشگاه قرابت داریم، اتفاق واحدی در نظام اسلامی و با وظیفه ذاتی خودمان کارگزار حکومت دینی هستیم.


حجت‌الاسلام علی منصوریان افزود: درخواست‌های دانشگاه آزاد اسلامی مشهد را در کارگروه های تخصصی بررسی و از ظرفیت‌های دانشگاه برای حل مسائل اجتماعی استفاده می‌کنیم؛ زیرا مسائل و معضلات اجتماعی متولی خاصی ندارد.


به گزارش آنا، بهره‌مندی رایگان دانشگاه از بیلبوردهای اطراف دانشگاه در مراسم عام‌المنفعه فرهنگی، بهره‌مندی رایگان دانشجویان از محل پارک خودروها در اطراف دانشگاه، نصب چند المان فرهنگی توسط شهرداری در فضای دانشگاه و بهره‌مندی دانشگاهیان از امکانات فرهنگی شهرداری ازجمله درخواست‌هایی بود که از سوی حجت‌الاسلام رضا عباس‌پور معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد در این جلسه ارائه شد.


انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۰۶۲/انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته