دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
10 اسفند 1399 - 13:38
شهاب‌الدین عزیزی خادم:

خود را خادم فوتبال می‌دانم/ امیدوارم با اساسنامه جدید قدمی در راه توسعه بگذاریم

رئیس جدید فدراسیون فوتبال گفت: امیدوارم با اساسنامه جدید با نگاهی نو قدم در راه توسعه فوتبال بگذاریم. خودم را موظف می‌دانم از همه مشورت بگیرم و با همه تعامل داشته باشم.
کد خبر : 567624
_25.jpg

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، شهاب‌الدین عزیزی خادم پس از کسب 49 رأی در مجمع فدراسیون فوتبال و انتخاب‌اش به عنوان رئیس فدراسیون گفت: به نوبه خودم از همه تشکر می‌کنم و خودم را خادم فوتبال می‌دانم. امیدوارم با همه ارکان نظام و با تیم جدید بتوانیم به فوتبال کشور خدمت کنیم. دغدغه شما در هیئت‌های استانی را درک می‌کنم و امیدوارم با برنامه ارائه شده یک نگاه جدید بسازیم. از اعضای هیئت‌‌رئیسه، بهاروند و نبی که در یک سال گذشته زحمات زیادی کشیدند تشکر می‌کنم. امیدوارم با اساسنامه جدید با نگاهی نو قدم در راه توسعه فوتبال بگذاریم. خودم را موظف می‌دانم از همه مشورت بگیرم و با همه تعامل داشته باشم.


رئیس جدید فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: چه رأی می‌آوردم و چه رأی نمی آوردم خدا را شکر می‌کنم، اگر خدا به انسان صندلی بدهد ارجح خواهد بود و باید به آن احترام گذاشت. از مجلس شورای اسلامی،کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و... تشکر می‌کنم که امروز همه را در فضای رقابتی قرار دادند. باز هم از اعتماد به من و خانم موسوی تشکر می‌کنم. مجمع امروز فدراسیون فوتبال نماد دموکراسی و تبلور دموکراسی بود که اعضای مجمع با شناخت و درایتی که داشتند رأی خود را به صندوق انداختند. هر چند که اگر هم رأی نمی‌آوردم بازهم شاکر خدا بودم چرا که او صاحب و مالک همه چیز است.


انتهای پیام/4057/


انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته