دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
31 شهريور 1398 - 15:31
8

8

8
کد خبر : 416778

به گزارش خبرنگار حوزه آموزشی و پژوهشی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، از نخستین تحولات دانشگاه آزاد اسلامی در راستای اثرگذاری و ایفای نقش در چالش‌ها و مشکلات کشور حوزه پژوهش است. مواجهه علمی با چالش‌های کشور و به خدمت گرفتن ظرفیت دانشگاه‌ها برای ارائه راهکارهای کارشناسی با پشتوانه علمی از مطالبات دیرین دانشگاه‌ها و بدنه نخبگانی جامعه است. 


اکنون بعد از توسعه کمی دانشگاه‌ها شاید وقت آن رسیده است که فکری به حال پایان‌نامه‌های انباشته تحصیلات تکمیلی در کتابخانه‌های دانشگاه‌ها شود. دانشگاه آزاد اسلامی در دوران تحولی خود به‌عنوان یک سازمان حل مسئله و یک دانشگاه مسئله‌محور معرفی شده است که در همین راستا با رونمایی و راه‌اندازی سامانه پژوهش اثرگذرا یکپارچه شبکه‌ای(پایش) به‌سمت حل چالش‌های کشور حرکت می‌کند.


پژوهش اثرگذار یکپارچه شبکه‌ای(پایش) به‌منظور حل مسائل راهبردی، پیچیده و بین‌رشته‌ای کشور، مدیریت و راهبری اثربخش تحقیقات و پایان‌نامه‌ها و مدیریت یکپارچه پژوهش‌های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آزاد اسلامی اجرا می‌شود.


به‌همین منظور خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی(آنا) به‌عنوان دیده‌بان پیشرفت علمی کشور در راستای سیاست‌های کلان این دانشگاه و حمایت از پژوهشگران، محققان و دانشجویان فرهیخته دانشگاه آزاد اسلامی، اقدام به انعکاس پایان‌نامه‌ها و رساله‌های تحصیلات تکمیلی می‌کند. برون‌دادهای دانشگاهی با ویژگی‌های کاربردی، مسئله‌محوری و صنعت‌محوری در هیئت تحریریه تخصصی خبرگزاری آنا بررسی شده و منعکس خواهد شد.


بدین ترتیب محققان و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانند با ارسال چکیده نهایی و پروپوزال پایان‌نامه و رساله در قالب فایل WORD به آدرس رایانامه (***) نتایج پژوهش و تحقیقات خود را در رسانه رسمی دانشگاه آزاد اسلامی به صاحبان صنعت، متخصصان، دستگاه‌های دولتی و خصوصی ارائه دهند.


انتهای پیام/4116/


انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته