دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
05 شهريور 1398 - 09:03
قائم مقام جبهه ایستادگی در گفتگو با آنا:

برخی از مدیران باید روحیه ایستادگی را از مردم و ملت مقاوم بیاموزند

قائم مقام جبهه ایستادگی گفت: برخی از مدیران باید روحیه ایستادگی را از مردم و ملت مقاوم بیاموزند و علاقه و اهتمام به پیشرفت را در کنار ایستادگی به جد و جهد پیگیری کنند.
کد خبر : 412482
1396041110563062311282724.jpg

کرم‌رضا پیریایی، قائم مقام جبهه ایستادگی در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب گروه سیاسی خبرگزاری آنا، اظهار کرد: جلسه شورای عالی جبهه ایستادگی با محوریت انتخابات مجلس یازدهم برگزار شد؛ در این جلسه مقرر شد کاندیداهای مورد حمایت جبهه ایستادگی در سراسر کشور، تمرکز خود را بر ارائه برنامه جامع متناسب با حوزه انتخابیه شان داشته باشند.


وی افزود: اعضای شورای عالی تأکید داشتند برنامه‌ها باید عملیاتی، ناظر بر حل مسائل و مشکلات حوزه انتخابیه طراحی شود و یکی از مهم‌ترین شاخص‌ها در جمع بندی نهایی برای حمایت جبهه ایستادگی، جامعیت برنامه کاندیدا است.


پیریایی در خصوص شعار جبهه ایستادگی برای انتخابات مجلس پیشرو گفت: برخی از مدیران باید روحیه ایستادگی را از مردم و ملت مقاوم بیاموزند و علاقه و اهتمام به پیشرفت را در کنار ایستادگی به جد و جهد پیگیری کنند.


وی اضافه کرد: مباحث مرتبط با شعار و گفتمان جبهه ایستادگی برای انتخابات پیشرو در دفتر سیاسی در حال نهایی شدن هست که بعد از تصویب شورای عالی در نشست خبری به اطلاع عموم خواهد رسید. محورهای اصلی گفتمان در حوزه‌های سیاست داخلی و خارجی، اقتصاد و مشکلات معیشتی، مسائل اجتماعی و ... است.


قائم مقام جبهه ایستادگی در پاسخ به سوال خبرنگار آنا درباره تعامل جبهه ایستادگی و شورای ائتلاف نیروهای انقلاب افزود: آخرین اخبار و فعالیت‌های شورای ائتلاف در جلسه اخیر شورای عالی توسط دبیر کل جبهه تشریح شد تا اعضای شورای عالی در جریان قرار بگیرند.


انتهای پیام/4079/4082/


انتهای پیام/

برچسب ها: مدیران
ارسال نظر
هلدینگ شایسته