دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
07 فروردين 1398 - 18:05
رئیس دانشگاه آزاد سمنان:

دانشگاه آزاد اسلامی با تمام توان در خدمت مردم است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان گفت: بارش‌های شدید در این استان باعث شد تا واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی هم در کنار سایر دستگاه‌های اجرایی در خدمت مردم باشد.
کد خبر : 370049
photo5825582160579506874.jpg

عبدالله خالصی‌دوست در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در سمنان با ابراز تأسف از حوادث تلخ اتفاق افتاده برای هموطنان عزیز در سایر استان‌های کشور به بیان اقدامات انجام‌شده در پذیرش و اسکان مسافران در راه مانده پرداخت و اظهار کرد: بارش‌های شدید شب گذشته در استان سمنان و انسداد راه‌های مواصلاتی این استان به تهران و مشهد باعث شد تا واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی هم در کنار سایر دستگاه‌های اجرایی و مردم میهمان‌نواز با تمام توان در خدمت هموطنان عزیز قرار گیرند.


وی با بیان آمادگی کامل واحدهای دانشگاهی این استان در راستای خدمات‌دهی به زائران، میهمانان و مسافران عزیز گفت: این استان به دلیل قرار گرفتن در شاهراه ارتباطی جاده ابریشم و کریدور شمال به جنوب و غرب به شرق و مسیر پایتخت تا مشهد مقدس و بالعکس سالیانه میزبان میلیون‌ها مسافر و زائر حرم رضوی است.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان اقدامات انجام‌شده در پذیرایی از مسافران را در راستای رسالت اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی توصیف و تصریح کرد: شب گذشته که شاهراه بین‌المللی تهران مشهد تحت تأثیر شرایط جوی مسدود و با تصمیم ستاد مدیریت بحران استان عبور و مرور در آن امکان‌پذیر نبود، هموطنان بسیاری با مراجعه به واحدهای استان ازجمله گرمسار، سمنان، دامغان و شاهرود از امکانات این دانشگاه در سطح استان بهره‌مند شدند.


خالصی‌دوست با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان به‌عنوان واحد مرکز استان با بسیج امکانات خود نسبت به پذیرش مسافران عزیز نوروزی اقدامات ویژه‌ای انجام داده، اظهار کرد: شب گذشته با شدت یافتن بارش‌ها و انسداد مسیرهای مواصلاتی استان، این واحد دانشگاهی با هماهنگی فرمانداری سمنان و ستاد مدیریت بحران، با پذیرش و اسکان بیش از ۳۲۰ نفر از هموطنان گرانقدر، تلاش کرده به نمایندگی از مردم شریف سمنان با در اختیار نهادن امکانات موجود، میزبان شایسته برای میهمانان از سایر نقاط کشور باشد.


وی مهمانسرای فرهیختگان، مسجد فاطمه الزهرا(س) و خوابگاه مجموعه ورزشی آزادگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان را از ظرفیت‌های مناسب برای اسکان و خدمات‌دهی به مسافران درگیر سیل و بارندگی‌های اخیر عنوان کرد.


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان با ابراز امیدواری نسبت به آمادگی هر چه تمام‌تر دستگاه‌های مسئول و پیش‌بینی تمهیدات لازم برای پیشگیری از حوادث تلخ مشابه در آینده، خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاهی مردمی، متعلق به مردم و در خدمت مردم است؛ بنابراین وظیفه خود می‌دانیم در شرایط ویژه اجتماعی مانند همیشه در کنار مردم عزیز بوده و با آغوش باز امکانات این دانشگاه در اختیار هموطنان قرار گیرد.


انتهای پیام/4122/4121/


انتهای پیام/

ارسال نظر