دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
12 ارديبهشت 1397 - 10:42
رقابت‌های قهرمانی فوتسال بانوان آسیا

ایران مقابل ازبکستان سفیدپوش شد

نشست هماهنگی سرپرستان و سرمربیان تیم‌های شرکت کننده در دومین دوره از رقابت‌های قهرمانی فوتسال بانوان آسیا صبح امروز(۱۲اردیبهشت ماه)برگزار شد.
کد خبر : 277244

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، نشست هماهنگی سرپرستان و سرمربیان تیم های شرکت کننده در دومین دوره از بازی‌های قهرمانی فوتسال بانوان آسیا به ریاست علی کفاشیان(رییس کمیته فوتسال و فوتبال کنفدراسیون فوتبال آسیا)برگزار شد.


در این نشست اعضای AFC و مسئولان برگزار کننده این دوره از رقابتها پس از اعلام برنامه های اجرایی نظیر هماهنگی برگزاری مسابقات، حضور پزشک و آمبولانس در حین مسابقه، قوانین داوری، بازاریابی، حضور سرمربی و بازیکنان در محوطه میکسد زون، آخرین قوانین و مقررات مربوط به مسابقات را اعلام کردند.


سرپرستان تیم‌ها رنگ پیراهن بازیکنان در هر مسابقه را اعلام کردند. فروزان کاکاوند به عنوان سرپرست تیم ملی فوتسال در این نشست حضور داشت.


بر همین اساس تیم ملی فوتسال بانوان ایران که عنوان قهرمانی نخستین دوره رقابت‌های آسیایی را کسب کرده بود در اولین دیدار خود روز پنجشنبه 13 اردیبهشت ماه به مصاف تیم ملی فوتسال ترکمنستان از ساعت 18 به وقت محلی و 15:30 به وقت تهران می رود.


ملی پوشان ایران با لباس یکدست سفید به مصاف تیم ترکمنستان با لباس یکدست سبز به رقابت می پردازند.


در ادمه نشست هماهنگی پزشکان و فیزیوتراپ های تیم های حاضر در این دوره از بازی‌ها برگزار شد که دکتر آزاده حکاک زاده به عنوان پزشک و مرضیه بیگلری نشاط به عنوان فیزیوتراپ در این جلسه حضور یافتند.


انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته