دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
18 تير 1403 - 11:41
با حکمی از سوی کوهپایه زاده؛

پایان حضور رضا زاده در پاراوزنه برداری/ سرپرست پارامچ اندازی منصوب شد

پایان حضور رضا زاده در پاراوزنه برداری  سرپرست پارامچ اندازی منصوب شد
جلسه شورای مدیران فدراسیون ورزش‌های جانبازان و توان یابان برگزار و مسئولین انجمن ۲ رشته ورزشی معرفی شدند.
کد خبر : 921194

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، نشست شورای مدیران فدراسیون با حضور رئیس، سرپرست دبیری، مشاور عالی و مدیران فدراسیون برگزار شد.

در ابتدا جلسه جلیل کوهپایه زاده رئیس فدراسیون بیان کرد: فرارسیدن ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین (ع) را تسلیت عرض می کنم و امیدوارم بتوانیم از این ایام بهره لازم و کافی را ببریم. همچنین انتخاب مسعود پزشکیان را به عنوان نهمین رئیس جمهور منتخب مردم کشورمان تبریک عرض می کنم و برای ایشان و همکارانشان در دولت چهاردهم آروزی سلامتی و توفیق روز افزون دارم.

وی ادامه داد: جلسات شورای راهبردی فدراسیون با هدف بررسی نامزد‌های پست ریاست انجمن‌های ورزشی برگزار شد و پس از ارزیابی‌های صورت گرفته سرپرست ۲ انجمن ورزشی معرفی می‌شوند. با پیشنهاد فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ماهرخ احمدپناه به عنوان سرپرست انجمن مچ اندازی منصوب شد که برای او در این مسیر آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که در بازی‌های پاراآسیایی تاشکند ۲۰۲۵ جوانان در رشته پارامچ اندازی بتوانیم مدال‌های زیادی را کسب کنیم.

کوهپایه زاده در ادامه ضمن تشکر و قدردانی از زحمات حسین رضازاده رئیس پیشین انجمن وزنه برداری گفت: رضازاده از قهرمانان بزرگ ورزش وزنه برداری است و اکنون به عنوان عضو افتخاری هیئت رئیسه در فدراسیون حضور دارد و به طور حتم از تجربیات او در رشته وزنه برداری بهره مند خواهیم شد. بابک محمدی به عنوان سرپرست هدایت انجمن پاراوزنه برداری را برعهده می‌گیرد و امیدوارم در ادامه راه موفق باشد و باز هم شاهد درخشش ملی‌پوشان این رشته در مسابقات پیش رو باشیم.

در ادامه این جلسه مدیران حاضر در نشست گزارشی از عملکرد واحد‌های خود در راستای آماده سازی تیم‌های ملی برای حضور در پارالمپیک پاریس و همچنین برنامه‌ها و اقدامات فدراسیون برای این رقابت‌ها و بازی‌های پاراآسیایی جوانان تاشکند ۲۰۲۵ ارائه کردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته