دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

پیام تبریک دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش به پزشکیان

پیام تبریک دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش به پزشکیان
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش در پیامی انتخاب مسعود پزشکیان به عنوان نهمین رئیس جمهور ایران اسلامی را تبریک گفت.
کد خبر : 920999

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش در پیامی انتخاب مسعود پزشکیان به عنوان نهمین رئیس جمهور ایران اسلامی را تبریک گفت.

در متن پیام محمود امانی طهرانی آمده است: «جناب آقای دکتر پزشکیان رئیس جمهور محترم منتخب ملت ایران اسلامی با اهدای سلام و تحیت ملت شریف و سرافراز ایران اسلامی در لبیک به ندای مقام معظم رهبری و برای اعتلای ایرانی قدرتمند، کارآمد و تاثیرگذار در عرصه‌های مختلف داخلی و خارجی با شرکت در انتخابات ریاست جمهوری، جلوه‌ای دیگر از مردم سالاری دینی را در معرض دید جهانیان قراردادند که مایه افتخار و مباهات هر ایرانی است.

ضمن سپاس و قدردانی از مشارکت مردم عزیز ایران در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، انتخاب شایسته حضرت عالی را برای تصدی این مسئولیت عظیم تبریک و تهنیت عرض کرده، موفقیت و سربلندی جناب عالی را در طی این طریق خطیر از درگاه خداوند متعال خواستارم.

امید است شورای‌عالی آموزش وپرورش، به عنوان قدیمی‌ترین نهاد آموزش و پرورش نوین کشور، که گرامی داشت یکصد و سومین سال تاسیس آن با آغاز دوره ریاست جناب‌عالی بر آن مقارن شده است، از موهبت حضور و هدایت حضرت عالی بهرۀ وافری داشته باشد و بر سرمایۀ گرانقدر اصالت، اتقان آن افزوده شود.»

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته