دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

«راه نشانم بده»؛ در فرهنگسرا‌های پایتخت برگزار می‌شود

«راه نشانم بده»؛ در فرهنگسرا‌های پایتخت برگزار می‌شود
ویژه‌برنامه «راه نشانم بده»، همزمان با دهه اول ماه محرم، با حضور نوجوانان «بچه‌های فرهنگسرا» در فرهنگسرا‌های شهر تهران برگزار می‌شود.
کد خبر : 920838

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، هیئت‌های عزاداری سیدالشهداء (ع) توسط نوجوانان فعال حلقه «بچه‌های فرهنگسرا» همزمان با دهه اول محرم در فرهنگسرا‌های پایتخت برپا می‌شود.

در ویژه‌برنامه «راه نشانم بده» که با هدف نقش‌آفرینی نوجوانان در برگزاری برنامه‌های آیینی و مذهبی و شکوفایی توانمندی‌های آنان و تمرین کار گروهی برگزار می‌شود، نوجوانان فعال در حلقه‌های هویتی «بچه‌های فرهنگسرا» با هدایت تسهیلگران فرهنگسراها، پس از جانمایی، راه‌اندازی هیئت، فضاسـازی و تبلیغـات محیطی نسـبت به برنامه‌ریزی محتوایی اقدام می‌کنند.

دعوت از سخنرانان، مداحان و مرثیه‌سرایان، قرائت زیارت عاشورا، راه‌اندازی دسته عزاداری، پذیرایی از عزاداران حسینی و... از جمله اقدامات محتوایی نوجوانان برای برپایی مراسم عزاداری سیدالشهداء (ع) است.

ویژه‌برنامه «راه نشانم بده» از ۱۷ تا ۲۶ تیرماه، مصادف با ایام دهه اول ماه محرم در فرهنگسرا‌های پایتخت برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در این برنامه و یا عضویت در حلقه «بچه‌های فرهنگسرا» می‌توانند به فرهنگسرای نزدیک محل سکونت خود مراجعه کنند و یا با تلفن گویا ۱۸۳۷ تماس بگیرند و یا به درگاه رسمی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به نشانی farhangsara.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته