دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
30 خرداد 1403 - 23:30

حمله موشکی حزب‌الله لبنان به ۳ پایگاه نظامی صهیونیست‌ها

حمله موشکی حزب‌الله لبنان به ۳ پایگاه نظامی صهیونیست‌ها
حزب‌الله لبنان شامگاه امروز سه پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی را در شمال سرزمین‌های اشغالی فلسطین مورد حمله موشکی و راکتی قرار داد.
کد خبر : 918068

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آنا، حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌هایی اعلام کرد که حملات جدیدی را علیه مواضع ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی به انجام رسانده است.

منابع رسانه‌ای شامگاه امروز (چهارشنبه) از هدف قرار گرفتن مواضعی در شمال فلسطین اشغالی طی چند حمله موشکی و راکتی حزب‌الله لبنان خبر دادند.

شبکه خبری المیادین گزارش داد که جنبش حزب‌الله لبنان پایگاه‌های نظامی «الرمثا»، «السماقه»، «زبدین» اشغالگران صهیونیست را در بلندی‌های اشغالی کفرشوبا هدف حملات موشکی قرار داد.

اداره اطلاع‌رسانی حزب‌الله لبنان اعلام کرد: در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان و در پاسخ به تجاوزهای رژیم اسرائیل به روستاها و شهرک‌های واقع در جنوب لبنان، رزمندگان مقاومت اسلامی شامگاه امروز چهارشنبه نوزدهم ژوئن ۲۰۲۴ پادگان زبدین، الرمثا و السماقه واقع در مزارع اشغالی شبعا را با تسلیحات موشکی هدف گرفتند و آن را به صورت مستقیم مورد اصابت قرار دادند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته