دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
30 خرداد 1403 - 18:06

عبادی‌پور: به مردم تبریک می‌گویم/ از کسانی که تنهای‌مان نگذاشتند و حمایت کردند، تشکر می‌کنم

عبادی‌پور: به مردم تبریک می‌گویم  از کسانی که تنهای‌مان نگذاشتند و حمایت کردند، تشکر می‌کنم
کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: ملی‌پوشان ایران در دیدار با آمریکا روی جدیدی از والیبال خودشان را نشان دادند و نمایش امروز برای آینده والیبال ایران واقعا امیدوارکننده بود.
کد خبر : 918030

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، هفته سوم مرحله مقدماتی لیگ ملت‌ها ۲۰۲۴ از روز سه‌شنبه ۲۹ خرداد در شهر‌های لیوبلیانا در کشور اسلوونی (گروه پنجم) و مانیل فیلیپین (گروه ششم) آغاز شد و با ۳۲ مسابقه در مدت ۶ روز تا سوم تیرماه پیگیری خواهد شد.

تیم ملی والیبال ایران امروز (چهارشنبه ۳۰ خرداد) در نخستین مسابقه خود در این هفته به مصاف آمریکا رفت و سه بر دو به پیروزی رسید تا با کسب اولین برد، چهار امتیازی شود.

میلاد عبادی‌پور کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پس از این دیدار گفت: به مردم عزیر ایران این پیروزی را تبریک می‌گویم دیدار آسانی نبود چه برای تیم ایران و چه برای تیم آمریکا ولی خوشحالم که هفته سوم لیگ ملت‌ها را با کسب یک پیروزی آغاز کردیم و بازیکنان تیم ملی والیبال ایران امروز نشان دادند که پتانسیل خوبی برای رقابت در سطح بالا را دارند و واقعا خوشحالم و از همه آنهایی که در این مدت و با وجود هشت شکست اخیر تیم، تنهای‌مان نگذاشتند و مثل همیشه از تیم ملی والیبال حمایت کردند تشکر می‌کنم.

عبادی‌پور با اشاره به دیدار‌های بعدی تیم ملی والیبال در هفته سوم رقابت‌های لیگ ملت‌ها ادامه داد: همه چیز ممکن است و غیر ممکن وجود ندارد ولی امشب را با لذت این پیروزی سپری خواهیم کرد و انشاالله از فردا به دیدار‌های بعدی فکر می‌کنیم.

وی در پایان گفت: بیشترین بخش خوشحالی من بابت این است که در دیدار با آمریکا، ملی‌پوشان والیبال ایران روی جدیدی از والیبال خودشان را نشان دادند و نمایش امروز برای آینده والیبال ایران واقعا امیدوارکننده بود و آینده بزرگی در انتظار آنهاست و می‌توانند والیبال ایران را متحول کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته