دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

«مبارک و خاتون پرده نشین» با تخفیف دانشجویی میزبان تماشاگران می‌شوند

«مبارک و خاتون پرده نشین» با تخفیف دانشجویی میزبان تماشاگران می‌شوند
نمایش «مبارک و خاتون پرده‌نشین» نوشته داوود فتحعلی‌بیگی و کارگردانی علی طربی فروش روز‌های جدید خود را با تخفیف ویژه آغاز کرد.
کد خبر : 916981

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، نمایش «مبارک و خاتون پرده‌نشین» نوشته داوود فتحعلی‌بیگی و کارگردانی علی طربی و تهیه‌کنندگی امیرحسین شفیعی، که از ۲۱ خرداد، ساعت ۱۹:۳۰ در تماشاخانه سنگلج روی صحنه رفته‌است، فروش روز‌های جدید خود را با تخفیف ویژه آغاز کرد.

در این نمایش کمدی ایرانی و سیاه‌بازی؛ مهدی وثوقی، علی طربی، علی باهری، آرزو کریمی زند، محمدرضا صفری، محسن قصری، مریم مهریان و محمدرضا لوانی در نمایش «مبارک و خاتون پرده‌نشین» به‌عنوان بازیگر ایفای نقش می‌کنند و گروه موسیقی عبارتند از: مهدی محتشم (نوازنده تنبک)، مهرپاد زحمتکش (نوازنده کمانچه)، نوید نوبخت (خواننده و نوازنده دف) و رضا کیایی (نوازنده دف).

در خلاصه نمایش «مبارک و خاتون پرده‌نشین» آمده است: «قوام‌الدین که می‌خواهد به سفر حج برود، تمام امورات زندگی‌اش را به برادر کوچک‌تر می‌سپارد، اما برادر او نااهل است و...»

علاقه‌مندان می‌توانند بلیت روز‌های آینده این نمایش را با ۲۰ درصد تخفیف عمومی و ۳۰ درصد تخفیف دانشجویی از سایت تیوال و گیشه تئاتر تهیه کنند

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته