دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
13 خرداد 1403 - 15:35

همدان میزبان مسابقات ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی دانشجویان کشور

همدان میزبان مسابقات ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی دانشجویان کشور
رئیس اداره تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی همدان اعلام کرد: مسابقات ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی دانشجویان پسر دانشگاه‌ها آزاد اسلامی کشور به میزبانی این دانشگاه برگزار می‌شود.
کد خبر : 915008

علی آقاخانی، رئیس اداره تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی همدان در گفت‌‍وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا از میزبانی همدان برای مسابقات ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی دانشجویان کشور خبر داد و اظهار کرد: به مناسبت گرمیداشت ایام ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت با همکاری مرکز ورزش و تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی، فدراسیون‌های ملی ورزش‌های دانشگاهی و فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی این مسابقات برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این مسابقات به صورت انفرادی و تیمی بین واحد‌ها و مرکز دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور برگزار خواهد شد و هر بخش مجاز است یک تیم برای شرکت در این مسابقات معرفی کند.

رئیس اداره تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی همدان با بیان اینکه این دوره از مسابقات در دو بخش کشتی پهلوانی و هنر‌های فردی برگزار می‌شود، گفت: هنر‌های فردی شامل میل بازی، چرخش تیز، چرخش چمنی و سنگ کباده است. در کشتی پهلوانی هم دانشجویان منهای ۹۰ کیلوگرم و به‌اضافه ۹۰ کیلوگرم به رقابت خواهند پرداخت.

آقاخانی بیان کرد: مسابقات ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی ۱۶ تا ۱۸ خردادماه در سالن ورزشی امام علی (ع) دانشگاه آزاد اسلامی همدان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته