دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

اجلاس نهایی سومین کنگره شهدای دانشگاه آزاد به ۲۴ خرداد موکول شد

اجلاس نهایی سومین کنگره شهدای دانشگاه آزاد به ۲۴ خرداد موکول شد
اجلاس نهایی سومین کنگره شهدای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران که قرار بود امروز دهم خرداد برگزار شود، با توجه به اهمیت حضور و برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای راه خدمت از سوی جامعه دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی به بیست و چهارم خرداد موکول شد.
کد خبر : 914366

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، دبیرخانه کنگره شهدای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: دانشگاهیان عزیز و ملت شریف ایران سرافراز با قلبی آکنده از اندوه و حزن، شهادت جانسوز و مظلومانه آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان گرانقدر ایشان را به محضر شما تسلیت و تعزیت می‌گوییم.

این عزیزان با ایثار و فداکاری‌های بی‌نظیر خود، باردیگر یادآور حماسه‌ها و افتخارات مردان و زنان پاکباز این مرز و بوم شدند که همواره در راه دفاع از ارزش‌های والای انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران، از هیچ کوششی دریغ نکردند.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان او با نثار خون پاکشان، بار دیگر اثبات کردند که راه حق و خدمت همچنان پر رهرو است و عزت و شرافت ملت ایران در سایه ایمان و پایداری این قهرمانان همواره محفوظ خواهد ماند.

دبیرخانه کنگره شهدای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران ضمن ابراز همدردی عمیق با خانواده های داغدار این عزیزان و ملت بزرگ و شریف ایران اعلام می‌دارد؛ اجلاس نهایی سومین کنگره شهدای دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران که قرار بود امروز دهم خرداد برگزار شود، با توجه به اهمیت حضور و برگزاری مراسمات بزرگداشت شهدای راه خدمت از سوی جامعه دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی به بیست و چهارم خرداد موکول شده است.

به همین منظور از عموم مردم شریف استان تهران به خصوص خانواده‌های معزز شهدا، دانشگاهیان، مدعوین و رسانه‌ها دعوت می‌شود تا در چهارشنبه 24 خرداد 1403 9 صبح به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال جهت گرامی‌داشت یاد و نام شهدای والامقام و تکریم خانواده‌های معظم شهدای دانشگاه ازاد اسلامی استان تهران حضور بهم برسانند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته