دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
29 آبان 1402 - 16:18

لزوم استفاده از فرصت‌های دانشجویی برای تیم‌سازی

لزوم استفاده از فرصت‌های دانشجویی برای تیم‌سازی
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس گفت: فرصت‌‌های دانشجویی فقط صرف بحث‌های علمی نشود؛ می‌توان با دانشجویان سایر رشته‌ها تیم‌سازی کرد تا در زمینه‌های مختلف با رشته‌ها و تخصص‌های متفاوت در قالب تیم کار گروهی انجام شود.
کد خبر : 880218

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، حامد افشاری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس در مراسم جشن نودانشجویان با اشاره به تشکیل گروه‌های نوآور و فناور این واحد دانشگاهی اظهار کرد: دوران دانشجوی بسیار زودگذر بوده و نباید این فرصت‌ فقط صرف بحث‌های علمی شود؛ می‌توانیم با دانشجویان سایر رشته‌ها تیم‌سازی کنیم؛ چراکه بعد از دوره دانشجویی این فرصت پیدا نمی‌شود تا افراد بتوانند در زمینه‌های مختلف با رشته‌ها و تخصص‌های مختلف در قالب تیم کار گروهی انجام دهند.

وی افزود: بهترین زمان مناسب برای شناسایی نیاز‌های جامعه توسط دانشجویان دوران دانشجوی است که می‌توانند با تشکیل تیم‌های دانشجویی و شرکت در رویداد‌های مختلف علمی و پژوهشی با تشخیص نیاز‌ها و چالش‌ها با استفاده از امکانات، خدمات حمایتی دانشگاه و استادان در رفع نیازهای جامعه اقدام کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس گفت: نخستین بحث در دانشگاه امیدآفرینی بوده؛ زیرا دانشگاه که محل علم و فرهنگ است را می‌توان با فکر توأمان کرد تا با مسائلی مانند مهارت افزایی هماهنگ کنیم.

افشاری ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی با هدف ارائه آخرین دستاورد‌ها در نوآوری و فناوری زمینه را برای توسعه همکاری‌ها و تعاملات فناورانه، ترویج و فرهنگ‌سازی، و راهکار‌های توسعه کاربردی سازی در این حوزه را فراهم می‌کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر