دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
29 آبان 1402 - 08:29
رئیس دانشگاه آزاد ورامین-پیشوا و قرچک عنوان کرد؛

طرح‌های «پویش» و «صدرا» بسترساز اشتغال در جامعه

طرح‌های «پویش» و «صدرا» بسترساز اشتغال در جامعه
کیان پهلوان‌افشاری گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با بهره‌مندی از ظرفیت‌های بی‌بدیل خود توانسته به عرصه دانشگاه کارآفرین ورود پیدا کرده و با برگزاری طرح‌های مرتبط مانند پویش و صدرا، بسترساز اشتغال در جامعه شود.
کد خبر : 880054

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، کیان پهلوان‌افشاری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک در آیین استقبال از نودانشجویان این واحد دانشگاهی با تشریح اقدامات و فعالیت‌های مثمر دانشگاه آزاد اسلامی با بیش از چهار دهه کارنامه درخشان در نظام آموزش عالی کشور اظهار کرد: این دانشگاه یکی از مهم‌ترین نهاد‌های برخاسته از انقلاب اسلامی و بی‌تردید امروز به‌عنوان یکی از بالنده‌ترین و اثرگذارترین مراکز علمی کشور محسوب می‌شود.

وی با اشاره به این مطلب که دانشگاه آزاد اسلامی از سطوح آموزش محور، پژوهش محور و فناور عبور کرده است، افزود: این دانشگاه با بهره‌مندی از ظرفیت‌های بی‌بدیل خود توانسته به عرصه دانشگاه کارآفرین ورود پیدا کرده و با برگزاری طرح‌های مرتبط مانند پویش و صدرا، بسترساز اشتغال در جامعه شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک گفت: این واحد دانشگاهی از بدو آغاز تحصیل برای دانشجویان برنامه دارد در کنار مسائل آموزش و پژوهش، مهارت محوری را سرلوحه اقدامات خود قرار داده و در مسیر اشتغال و امیدبخشی حرکت می‌کند.

پهلوان‌افشاری با تبیین منویات مقام معظم رهبری برای اوج گرفتن دو جریان حیاتی کشور بیان کرد: جریان علم و تحقیق و نیز جریان آرمان‌گرایی‌ها و آرمان‌خواهی همواره مطالبه ایشان از دانشگاهیان بوده که در این راستا باید دانشجویان با مشارکت فعالانه و مسئولیت‌پذیری، نسبت به تحقق این موضوع نقش‌آفرین باشند.

به گزارش آنا، در این مراسم معاونان توسعه مدیریت و منابع، آموزشی مهارتی، پژوهش و فناوری و فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ورامین-پیشوا و قرچک تشریح وظایف، مسئولیت‌ها، امکانات و ظرفیت‌های حوزه‌های معاونتی خود، دانشجویان را با قوانین دانشگاه آشنا کردند و دانشجویان نوورود با حوزه فعالیت‌های کانون‌ها و تشکل‌های فرهنگی دانشجویی و نحوه عضویت در آنها مطلع شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر