دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

عربشاهی: پرسپولیس با خودباوری النصر را شکست دهد/ پیشکسوتان همبستگی را فریاد می‌زنند

عربشاهی: پرسپولیس با خودباوری النصر را شکست دهد  پیشکسوتان همبستگی را فریاد می‌زنند
پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس باید خود را باور کنند و همان‌طور که الدحیل را در قطر بردند، النصر را هم در عربستان شکست می‌دهند.
کد خبر : 879843

ضیا عربشاهی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، با اشاره به آنکه هیچ چیزی همانند اتحاد عامل موفقیت پرسپولیس نمی‌شود، اظهار کرد: پرسپولیس ریشه در مردم دارد و پرطرفدارترین تیم ایران و آسیاست. هواداران بی شمار این تیم به باشگاه‌های بزرگ دنیا تنه می‌زنند و بزرگ‌ترین تیم‌های دنیا هم دچار افت موقتی می‌شوند، ولی دوباره به عرصه قهرمانی باز می‌گردند. پرسپولیس در ۸ فصل گذشته لیگ برتر به ۷ قهرمانی رسیده و این فصل هم مدعی اول قهرمانی است. درست است که تیم در چهار بازی گذشته خود در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا برنده نشده، اما دلیل نمی‌شود که این روند ادامه یابد و یقین دارم بازیکنان لایق تیم با همراهی کادرفنی و مدیریت باشگاه بار دیگر روی دور پیروزی می‌افتند.

در وجود پرسپولیس شکست النصر را می‌بینم

وی ادامه داد: به‌عنوان بازیکنی که بیش از ۱۳ سال برای پرسپولیس و به عشق هواداران بازی کردم و ۱۲ سال هم در تیم ملی بودم، از مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، کارکنان باشگاه، سرمربی، کادرفنی، کادر پزشکی، تدارکات و یکایک بازیکنان می‌خواهم ناکامی‌های اخیر را فراموش کنند و دست در دست هم با حمایت پیشکسوتان و هواداران به سوی پیروزی‌های متوالی حرکت کنند. هفته آینده دیدار با النصر را در عربستان داریم و برای تیمی که می‌خواهد به مرحله حذفی صعود کند فرقی نمی‌کند در تهران یا عربستان با النصر بازی می‌کند. این تیم ستاره‌های نامداری مانند کریستیانو رونالدو دارد، ولی می‌توان این تیم را متوقف کرد و حتی شکست داد. در وجود تک تک بازیکنان پرسپولیس می‌بینم که برابر النصر بازی بسیار خوبی انجام دهند و ثابت کنند بهترین تیم آسیا هستند.

بازیکنان پرسپولیس خود را باور کنند

پیشکسوت تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: از مدیریت باشگاه، اعضای تیم، هواداران و پیشکسوتان می‌خواهم هیچ‌کس از بار مسئولیتی که دارد شانه خالی نکند، چون شکست دادن النصر کار سختی است و هر کسی با توجه به مسئولیتی که دارد باید برای موفقیت تیم تلاش کند. پیشکسوتان یکدل و متحد برای موفقیت پرسپولیس تلاش کنند و همه با هم یک بار یکدیگر، همبستگی، یک صدا بودن و پشت هم قرار گرفتن را فریاد می‌زنیم. بازیکنان پرسپولیس باید خود را باور کنند و همان‌طور که الدحیل را در قطر بردند، النصر را هم در عربستان شکست می‌دهند. یادمان باشد الدحیل رفت و برگشت به النصر باخت، ولی در این دو بازی پنج گل به النصر زد. مهم‌ترین بازی پرسپولیس با النصر است و امیدوارم با شکست این تیم، در بازی آخر با الدحیل هم برنده شویم تا به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته