دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

تجهیز ۱۱۰ بیمارستان با حمایت هیئت امنای صرفه‌جویی ارزی

تجهیز ۱۱۰ بیمارستان با حمایت هیئت امنای صرفه‌جویی ارزی
رئیس هیئت امنای صرفه‌جویی ارزی در معالجه بیماران از تجهیز بیش از ۱۱۰ بیمارستان و مراکز جدیدالاحداث به ویژه در مناطق محروم و کم‌برخوردار خبر داد.
کد خبر : 879748

به گزارش گروه سلامت خبرگزاری علم و فناوری آنا، سید حسین صفوی، با اشاره به تجهیز مراکز درمانی سراسر کشور اظهار کرد: همواره خدمت‌رسانی به بیماران جزو رسالت‌های اساسی هیئت امنای صرفه‌جویی ارزی در معالجه بیماران بوده است.

وی افزود: در این راستا علاوه بر تجهیز بیمارستان‌های جدیدالاحداث معرفی شده توسط معاونت درمان وزارت بهداشت، ما در حال تجهیز بخش‌های مراقبت‌های ویژه قلبی و تنفسی، درمانگاه‌ها، بلوک های زایمانی، اتاق های عمل بخش مراقبت‌های ویژه اطفال، تجهیز مراکز تصویربرداری، بخش‌های اورژانس، درمانگاه های تخصصی و کسری تجهیزات بیمارستان ها هستیم.

رئیس هیئت امنای صرفه‌جویی ارزی در معالجه بیماران یادآور شد: با توجه به مفاد ماده ۱ قانون تشکیلات و وظایف وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مصوب مجلس شورای اسلامی، برنامه ریزی به منظور توزیع متناسب امکانات بهداشتی و درمانی با تاکید بر رفع نیاز مناطق محروم و نیازمند و فراهم کردن تسهیلات لازم برای برخورداری همگان از خدمات درمانی از وظایف وزارت بهداشت برشمرده شده و هیئت امنای صرفه جویی ارزی بر این اساس نسبت به تجهیز مراکز درمانی در مناطق محروم اقدام کرده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر