دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

واکنش مدیر شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس به برخی حواشی اخیر

واکنش مدیر شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس به برخی حواشی اخیر
شرکت پیشکسوتان پرسپولیس در مورد اتفاقات اخیر تیم بزرگسالان این باشگاه اطلاعیه ای صادر کرد.
کد خبر : 879579

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، شرکت پیشکسوتان پرسپولیس در پی اتفاقات اخیر در تیم پرسپولیس و مصاحبه برخی از بازیکنان این تیم علیه پیشکسوتان بیانیه زیر را صادر کرد:

تیم فوتبال پرسپولیس در چند هفته گذشته نتایج مطلوبی را کسب نکرده و درگیر مشکلات درون خانوادگی شده است. متاسفانه این موضوع باب اظهار نظر‌های متفاوتی را باز کرده؛ در چند روز گذشته کم نبودند اظهار نظر‌هایی که از سوی برخی از عزیزان انجام شده است. 

در همین راستا تعداد کثیری از پیشکسوتان عزیز و فهیم باشگاه پرسپولیس در تماس با " سعید شیرینی" موسس شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس، نگرانی خود را نسبت به برخی از صحبت‌های انجام شده پیرامون وضعیت تیم، کادر فنی و بازیکنان ابراز داشتند. 

در همین راستا " سعید شیرینی" مدیر شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس در گفتگویی نکات مهمی را نسبت به حواشی به وجود آمده در چند روز گذشته بیان داشت: 

محوریت اصلی شرکت پیشکسوتان کهن ایجاد اتحاد و وحدت میان پیشکسوتان و بزرگان باشگاه بوده و هست، اما نباید فراموش کنیم که تیم پرسپولیس مانند خانواده ماست؛ در نتیجه سرمربی و بازیکنانش نیز فرزندان این خانواده هستند که اکنون پیراهن سرخ و مقدس باشگاه پرسپولیس را بر تن دارند. 

 قطعاً به یاد داریم که این کادر فنی و بازیکنان در سالیان گذشته تمام تلاش خود را برای برافراشته ماندن پرچم سرخ پرسپولیس به کار بستند و افتخارات قابل احترامی را کسب نموده اند. 
البته که در قالب شرکت پیشکسوتان کهن به خود این اجازه را نمی‌دهیم تا در امور مدیریتی باشگاه پرسپولیس مداخله مستقیم داشته باشیم، اما توصیه ما به زحمتکشان باشگاه پرسپولیس این است که موضوعات را طوری مدیریت کنند که به صورت مسالمت آمیز، درون خانواده حل شود و اسرار خانواده به بیرون درز پیدا نکند تا شاهد اظهار نظر‌های حاشیه برانگیز در خصوص آن‌ها نباشیم. 

یحیی و شاگردانش فرزندان خانواده بزرگ پرسپولیس هستند و پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس به عنوان بزرگان این خانواده به هیچ وجه پشت فرزندان خود را خالی نمی‌کنند. 

به هر حال دغدغه تمام این افراد موفقیت باشگاه پرسپولیس است و حتی آن پیشکسوتانی که نگاهی نقادانه به وضعیت موجود دارند، تمام فکر و ذکرشان چیزی جز موفقیت تیم محبوبشان نیست. در هر صورت امیدواریم با یک مدیریت درست وضعیت موجود به نحو شایسته و درخور نام بزرگ پرسپولیس ختم بخیر شود و بهانه‌ای برای اتحاد دوباره و سرافرازی در جایگاه همیشه بالای پرسپولیس گردد و این وظیفه مدیریت باشگاه است که این وضعیت را سامان دهد.

از سویی انتظار داریم رفتار‌های احساسی باعث هتک حرمت پیشکسوتان و بزرگان این باشگاه نشود. چرا که کمافی السابق پیشکسوتان در این ماجرا برای تیم " بزرگی" می‌کنند تا بتوانیم دست در دست یکدیگر با کلیدواژه مشترک "اتحاد" پیرامون نام ارزشمند خانواده بزرگ پر‌سپولیس قویتر از قبل به مسیر موفقیت بازگردیم. یادمان باشد که بزرگتر همیشه بزرگتر است و از کودکی به ما آموختند که اگر پدر روی دلسوزی فریادی می‌زند فقط نگاه کنیم و مستقل از اینکه حق دارد یا ندارد سکوت کنیم، چون بزرگتر است. 

شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس امیدوار است مجدداً آرامش به اردوی سرخپوشان بازگردد و بدیهی است که تمام ارکان این باشگاه از مدیریت گرفته تا پیشکسوتان، کادر فنی و بازیکنان باید تمام تلاش خود را به کار ببندند تا ناکامی‌های گذشته را جبران کنند و مجدداً در مسیر خلق افتخار برای پرسپولیس بزرگ قدم بردارند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته