دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
26 آبان 1402 - 12:48

حمله پهپادی مقاومت عراق به پایگاه حریر اربیل

حمله پهپادی مقاومت عراق به پایگاه حریر اربیل
مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد که در واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی علیه ساکنان غزه، پایگاه اشغالگران آمریکایی در حریر اربیل در شمال عراق را با پهپاد هدف قرار داده است.
کد خبر : 879543

به گزارش گروه سیاست و جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، مقاومت اسلامی عراق امروز جمعه اعلام کرد که نیروهای آن با پهپاد پایگاه هوایی آمریکا در شمال عراق را هدف قراردادند.

در بیانیه مقاومت اسلامی عراق آمده است: در واکنش به جنایاتی که دشمن علیه ملت فلسطین در غزه مرتکب می‌شود، رزمندگان مقاومت اسلامی در عراق، پایگاه اشغالگران آمریکایی در حریر در شمال عراق را با پهپاد هدف قراردادند. این پهپادها به شکل مستقیم به هدف اصابت کردند.

مقاومت اسلامی عراق توضیح دیگری نداد.

این در حالی است که وزارت دفاع آمریکا موسوم به پنتاگون اعلام کرده بود که از ۱۷ اکتبر تاکنون یعنی از حدود یک ماه پیش ۵۸ حمله به نیروهای آمریکایی در عراق و سوریه صورت گرفته است.

«سابرینا سینگ»، معاون سخنگوی پنتاگون طی یک نشست خبری به خبرنگاران گفت که ۲۷ مورد از این حملات در عراق و ۳۱ مورد دیگر در سوریه رخ‌داده است.

به گفته این مقام آمریکایی، هفت مورد از این حملات در سوریه از روز یکشنبه رخ‌داده است و به نظر می‌رسد که سرعت حملات به نیروهای آمریکایی کاهش نیافته است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته