دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

دومین رویداد ملی مشق امید آغاز به‌کار کرد

دومین رویداد ملی مشق امید آغاز به‌کار کرد
دومین رویداد ملی مشق امید یا حل مسئله با شعار پرهیز از ساده‌انگاری در فهم و حل مسائل امروز با حضور بیش از ۵۰۰ تیم آغاز به‌کار کرد.
کد خبر : 878613

به گزارش خبرنگار گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، اداره کل تشکل‌های اسلامی دانشگاه آزاد در راستای حل مسئله و جریان‌سازی فرهنگ حل مسئله به برنامه‌ریزی و تدوین دستورالعمل دومین رویداد ملی مشق امید اقدام و این رویداد امروز ۲۲ آبان ۱۴۰۲ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی آغاز به‌کار کرد.

این رویداد با هدف هویت‌بخشی به نهاد‌های دانشجویی استادی، آشنایی نخبگان به مسائل کشور، ترغیب افراد و افزایش توانایی‌ها جهت توانمندسازی و حل مسئله برگزار می‌شود.

۶۴ تیم دانشجویی در سطح کشوری جدا از بخش استادی و کارمندی در این رویداد حضور می‌یابند. صاحب نظران، متولیان کشوری در حوزه‌های مختلف با افراد ایده‌پرداز در رویداد ملی مشق امید آشنا می‌شوند؛ بنابراین این رویداد می‌تواند گام مهمی برای حل مسئله فراهم کند.

به گزارش آنا، دومین رویداد ملی مشق امید (عرضه و نقد دیدگاه‌های تشکلی در حل مسائل) بیست و یکم تا بیست و چهارم آبان ۱۴۰۲ به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته