دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
با حضور پدر و مادر شهید؛

پوستر جشنواره مردمی فیلم‌عمار در منزل «شهیداحمدی‌روشن» رونمایی شد

پوستر جشنواره مردمی فیلم‌عمار در منزل «شهیداحمدی‌روشن» رونمایی شد
عصر امروز پوستر چهاردهمین جشنواره مردمی فیلم عمار در منزل شهید احمدی‌روشن رونمایی شد.
کد خبر : 878607
به گزارش خبرنگار فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، پوستر چهاردهمین جشنواره مردمی فیلم عمار در منزل شهید مصطفی احمدی‌روشن رونمایی شد.
 
جشنواره عمار و زمینه‌سازی برای ظهور امام زمان(عج)
 
بر اساس این گزارش، درابتدا این نشست پدر شهید احمدی روشن با بیان خاطراتی از آن شهید بزرگوار، افزود: پس از شهادت پسرم تعداد زیادی دانشجو به من مراجعه کردند و گفتند که ما می‌خواهیم رشته تحصیلی خود را به فیزیک هسته‌ای تغییر بدهیم، این نشان می‌داد که اگر پرچم مجاهدت علمی از دست یکی از جهادگران افتاد، هزاران پرچمدار دیگر افراشته می شود.
 
وی افزود: به نظر من ملتی مقاوم‌تر و ولایت‌مدارتر از ایران عزیز وجود ندارد. گواه این که بعد از چهل و پنج سال که از انقلاب ما گذشته، مردم هنوز پای انقلاب و ولایت و رهبری ایستاده‌اند. این راهی که شما در جشنواره عمار و این قبیل فعالیت‌ها طی می‌کنید زمینه ساز ظهور آقا امام زمان (عج) است.
 
پوستر جشنواره مردمی فیلم‌عمار در منزل «شهیداحمدی‌روشن» رونمایی شد
 
جهاد تبیین با جشنواره عمار محقق می‌شود
 
پدر شهید احمدی روشن با بیان اینکه این مردم و این ملت یک الگو برای جهانیان شده‌اند، تصریح کرد: ادعای رژیم کودک‌کش صهیونیستی این است که از نیل تا فرات برای آنهاست. پس دایره تجاوز و زیاده خواهی آنها به غزه و فلسطین محدود نیست. پس از انقلاب اسلامی زلزله‌ای در ارکان رژیم صهیونیستی و آمریکا بود و نشان داد که این قطار انقلاب نظام جمهوری اسلامی ایران برگشتی ندارد. توقف برای همیشه هم ندارد، گاهی وقفه‌ای پیش می‌آید اما برگشتی ندارد.ان شالله این حرکت تا زمان ظهور حضرت ولیعصر(عج) ادامه خواهد داشت.
 
وی افزود: حرکت جشنواره عمار و اقداماتی که برای روشنگری توسط عزیزان فعال در این عرصه رخ می‌دهد در مسیر تعجیل در فرج آقا امام زمان است و همان جهاد تبیین مدنظر مقام معظم رهبری است.
 
 
وصول بیش از ۱۰۰۰ اثر در رشته‌های مختلف به دبیرخانه جشنواره عمار
 
حمید صالحی دبیر اجرای جشنواره گفت: امسال ما در جشنواره چهاردهم تصمیم گرفتیم پوستر جشنواره را با دستان مبارک پدر و مادر شهید احمدی روشن رونمایی کنیم تا ان شالله با دعای این عزیزان و عنایت خداوند متعال در مسیر شهدای بزرگوار باشیم.
 
پوستر جشنواره مردمی فیلم‌عمار در منزل «شهیداحمدی‌روشن» رونمایی شد
 
 
وی افزود: تاکنون بیش از ۱۰۰۰ اثر در رشته های مختلف به دبیرخانه رسیده و ارسال آثار ادامه دارد. باید این خبر را هم اعلام کنم که ما زمان دریافت آثار را تا دهم آذرماه تمدید کرده ایم. امسال بخش‌های جدیدی تحت عنوان «نظم نوین جهانی» و « آرمان روح الله» به بخش‌های قبلی جشنواره اضافه شده است. ضمن این که بخش «فیلم ما» هم به صورت اختصاصی با عنوان «فلسطین ما» برگزار خواهد شد.
 
گفتنی است، در پایان این مراسم، پوستر چهاردهمین دوره جشنواره مردم فیلم عمار توسط پدر و مادر دانشمند شهید مصطفی احمدی روشن رونمایی شد.
 
پوستر جشنواره مردمی فیلم‌عمار در منزل «شهیداحمدی‌روشن» رونمایی شد

انتهای پیام/

ارسال نظر