دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
21 آبان 1402 - 10:47
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شهر قدس عنوان کرد؛

نقش‌آفرینی بسیج با راهبرد‌های علمی و عملی در رویکرد فرهنگی دانشگاه

نقش‌آفرینی بسیج با راهبرد‌های علمی و عملی در رویکرد فرهنگی دانشگاه
حامد افشاری گفت: باید راهبرد‌های عملی و عملی تعیین شود تا بر پایه آن بسیج بتواند در رویکرد فرهنگی جوامع دانشگاهی نقش‌آفرین باشد.
کد خبر : 878485

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا،  حامد افشاری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس در نشست اعضای بسیج دانشجویی این واحد دانشگاهی اظهار کرد: با هم‌افزایی علمی، باید راهبرد‌های عملی تعیین شود تا بر پایه آن بسیج بتواند در رویکرد فرهنگی جوامع دانشگاهی نقش‌آفرین باشد تا با بیان حقایق و مسائل اعتقادی، تبلیغات فریبکارانه دشمنان اسلام را در ترویج فرهنگ بیگانه بی‌اثر کنیم.

وی به مسائل سیاسی روز و اتفاقات پیش‌آمده با تحلیل علل ناآرامی‌های اخیر در کشور‌های اسلامی و خاورمیانه پرداخته و این اقدامات را توطئه‌های آمریکایی-اسرائیلی دانست و هدف از آن را موج‌سواری جریان ضدانقلاب بر خواسته‌های به‌حق مردم و منحرف کردن آن به سمت هدف قرار دادن امنیت ملی قلمداد کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر قدس با تحلیل فرمایش اخیر مقام معظم رهبری در راستای بهره‌وری از اقتصاد مقاومتی گفت: هرگاه کشور به سمت استقلال و جدایی از غرب حرکت کرده به شکوفایی و موفقیت در آن زمینه ویژه دست پیدا کرده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته