دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
17 آبان 1402 - 08:49
در جمع نودانشجویان آزادشهری عنوان شد؛

دانشگاه آزاد اسلامی؛ کارآفرین، فرصت‌ساز و خلاق

دانشگاه آزاد اسلامی؛ کارآفرین، فرصت‌ساز و خلاق
رئیس دانشگاه آزاد آزادشهر گفت: دانشگاه آزاد اسلامی ماهیتی کارآفرین، فرصت‌ساز، خلاق و پیشرو دارد و از مراحل کلاسیک و صرفاً آموزشی خارج شده و در حل مشکلات اجتماعی نقش مؤثری ایفا می‌کند.
کد خبر : 877726

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا از آزادشهر، محمدمهدی نادری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر در مراسم جشن نودانشجویان این واحد دانشگاهی اظهار کرد: واحد آزادشهر با بیش از سه دهه فعالیت در عرصه علم و دانش، به‌عنوان بزرگ‌ترین مرکز آموزش عالی شرق استان و قطب علوم انسانی گلستان شناخته می‌شود و انتخاب آن به‌عنوان اولویت انتخابی دانشجویان قطعاً بر اساس توجه به اعتبار و درجه علمی این واحد دانشگاهی بوده است.

وی با اشاره به تأکید دکتر طهرانچی مبنی بر نقش کلیدی دانشگاه آزاد اسلامی در ایجاد کارآمدی آموزش عالی در راستای انطباق با نیاز‌های جامعه و اشتغال دانش‌بنیان، افزود: در دانشگاه‌های نسل چهارم که ماهیتی کارآفرین، فرصت‌ساز، خلاق و پیشرو دارند، دانشگاه‌ها از مراحل کلاسیک و صرفاً آموزشی خارج شده و در حل مشکلات اجتماعی نقش مؤثری ایفا می‌کنند. اکنون دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر برای عقب نماندن از قافله پیشرفت و برای رسیدن به دانشگاه نسل چهارم، چشم‌انداز خوبی را ترسیم و با برنامه‌ریزی در تلاش هستیم تا منویات مقام معظم رهبری و سیاست‌های رئیس دانشگاه آزاد اسلامی را جامه عمل بپوشانیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر عنوان کرد: محیط دانشگاه با دبیرستان متفاوت بوده و فضای بزرگ‌تر و دایره ارتباطات گسترده‌تر، نیازمند نهادینه‌سازی خوش‌بینی، سعه‌صدر، شکرگزاری و مثبت‌اندیشی بوده؛ استادان متخصص، آزمایشگاه‌های تخصصی، کارگاه‌های مدرن، کتابخانه با کتاب‌های مختلف به زبان فارسی و لاتین و اینترنت پرسرعت و... ازجمله امکاناتی است که می‌توانید با انجام فعالیت‌های علمی، پژوهشی و رعایت هنجار‌های دانشجویی بر اعتبار این واحد دانشگاهی بیفزایید.

نادری گفت: در دنیای پیچیده امروز، دانشجوی آگاه با قدرت تجزیه‌وتحلیل درست می‌تواند نسبت به حفظ تمامیت ارضی کشور و دسیسه‌هایی که دشمنان همواره برای ضربه زدن به امنیت‌مان برنامه‌ریزی می‌کنند با غیرت و شجاعت برخورد کند.

وی اضافه کرد: حضور در تشکل‌های دانشجویی، انجمن‌های علمی، اردو‌های علمی، فرهنگی و جهادی و بسیاری فعالیت‌های نظام‌مند و مورد پشتیبانی دیگر در دانشگاه، فرصتی برای ظهور و بروز استعداد‌های متفاوت شماست و وجود امکانات مختلف برای غنی‌سازی اوقات فراغت ازجمله سالن‌های متعدد ورزشی، زمین چمن و ... ازجمله فضا‌های رفاهی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آزادشهر جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را تشریح و بیان کرد: آنچه در غزه اتفاق افتاد جنایت غزه سند رذالت سران صهیونیسم جهانی و یک نسل‌کشی است که روح بشریت را جریحه‌دار کرده و آنهایی که خواسته یا ناخواسته از صهیونیست و تفکرات صهیونیستی حمایت می‌کند بویی از غیرت دینی نبردند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته