دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

طعنه دوباره قلعه نویی به منتقدانش+ فیلم

طعنه دوباره قلعه نویی به منتقدانش+ فیلم
سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: می‌گویند حرف را بزند طرف خودش برمی‌دارد، الان هم ما حرف انداختیم و خودشان برداشتند.
کد خبر : 877449

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، امیر قلعه‌نویی بعد از بازی سپاهان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نساجی فوتبال خوبی بازی کرد، اما عدالت فوتبال رعایت نشد. شاید بی‌تجربگی بازیکنانش که چنین جو و شرایطی را تاکنون تجربه نکرده بودند سبب این نتیجه شد در غیر این صورت از لحاظ فوتبالی و خلق موقعیت بهتر از حریف بازی کردند. به سپاهان هم بابت این پیروزی تبریک می‌گویم. به هر حال به عنوان نماینده شایسته ایران برد مهمی را به دست آورد. امیدوارم فردا هم پرسپولیس با انجام یک بازی خوب نتیجه خوبی به دست آورد. 

وی در مورد جلسه اخیر خود با مسئولان سازمان لیگ برای برنامه‌ریزی لیگ برتر و حضورش در اردوی نساجی و سپاهان شب قبل از مسابقه گفت: در مورد برنامه‌های آتی تیم ملی جلسه‌ای داشتیم که مصادف با حضور دو نماینده شایسته کشورمان در هتل المپیک شد. به مهدی تاج پیشنهاد دادم به اردوی این تیم‌ها برویم. تاج هم از این موضوع استقبال کرد.

سرمربی تیم ملی در خصوص عملکرد بازیکنان ملی‌پوش سپاهان مقابل آلمالیق اظهار داشت: سپاهان امروز فوتبال خیلی خوب و روانی بازی کرد ملی‌پوشانش نیز عملکرد خوبی داشتند. سپاهان در ایجاد موقعیت و ارائه فوتبال شناور خیلی خوب کار کرد.

قلعه‌نویی در مورد آغاز اردوی تیم ملی پس از اتمام دیدار‌های دهم لیگ برتر توضیح داد: اردوی تیم ملی در آن زمان آغاز می‌شود سه ماه قبل توافق کرده بودیم آخرین بازی لیگ در این هفته ۱۹ آبان باشد، اما اتفاقاتی افتاد ما هم به این دلیل که خودمان مربی باشگاهی بوده‌ایم و دوست نداشتیم اتفاقاتی بیفتد که باشگاه‌ها ضرر کنند. توافق کردیم بازی‌های روز بیست یکم سر جای خود بماند. 

وی در مورد ابراز ارادات ساموئل بابایان سرمربی نوبهار به خودش گفت: او از دوستان قدیمی من است که قبلاً مدیر باشگاه پاختاکور بود چندین نوبت از من دعوت کرد و به کشور ازبکستان رفتم. قرار بود مربی پاختاکور شوم که قسمت نشد.

سرمربی تیم ملی در خصوص گلزنی سردار آزمون در بازی شب گذشته رم مقابل لچه عنوان کرد: بله، با ما بازیکنان لژیونر را رصد می‌کنیم سردار گل خیلی خوبی زد و امیدواریم شرایط لژیونرمان بهتر شود، زیرا این توانایی را دارند که برای فوتبال مملکت افتخارآفرینی کنند. 

قلعه‌نویی در مورد اینکه با توجه به درخشش لژیونر‌ها و همدلی بین کادر فنی چقدر می‌توانیم به نتیجه‌گیری در جام ملت‌ها امیدوار باشیم، گفت: زندگی با امید است. فوتبال هم جزیی از زندگی است. شرایط تیم ما خدا را شکر خوب است، اما باید شرایط فوتبال را در نظر بگیرم. خدا را شکر تیم اتحاد، وحدت و همدلی خوبی دارد از بزرگان تیم ملی تشکر می‌کنم که در این مهم ما را کمک کردند. شما می‌دانید بعد از جام جهانی شرایط مقداری سخت بود. ما مقداری مدیریت کردیم و بزرگان تیم هم به ما کمک کردند. واقعیت فوتبال زمانی است که بازی در زمین برگزار می‌شود. 

وی در واکنش به این موضوع که در مصاحبه قبلی‌اش عنوان کرد جو خوب نیست، خاطرنشان کرد: من یک عده‌ای را گفتم که از ۲۰۰۶ این کار‌ها را انجام می‌دهند الان هم بلافاصله عکس‌العمل نشان دادند. می‌گویند حرف را بزند طرف خودش برمی‌دارد. الان هم ما حرف انداختیم و خودشان برداشتند.


انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته