دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

رحمتی: اشتباهات فردی ما را اذیت کرد/ هوادار حق دارد ناراحت باشد

رحمتی: اشتباهات فردی ما را اذیت کرد  هوادار حق دارد ناراحت باشد
سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: اشتباه زیاد داریم و ما را اذیت می کند.
کد خبر : 877265

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، مهدی رحمتی بعد از بازی با نوبهار ازبکستان در نشست خبری اظهار کرد: نتیجه بازی واقعاً ضربات آخری بود که به سمت دروازه‌ها  زده شد. ضربات آخر به کیفیت بازیکن بازمی‌گردد. همانند بازی‌های گذشته  چه در لیگ برتر و چه لیگ قهرمانان آسیا، بیشتر از هشت دقیقه  نتوانستیم دوام بیاوریم و اشتباه فردی نداشته باشیم. بعد از دو گلی که دریافت کردیم دو موقعیت‌ خوب داشتیم اما نتوانستیم گل بزنیم که این اتفاق نیفتاد.

وی افزود: با اینکه خوب به بازی برگشتیم و نیمه دوم بچه‌ها خیلی خوب بودند، اما در شروع نیمه دوم روی یک اشتباه کارمان خیلی سخت شد. فوتبال جای تملق نیست. با تیم نوبهار بازی می‌کردیم که چند سال در لیگ ازبکستان خوب بازی کرده است. ما هم تیم جوانی هستیم و مشغول پوست اندازی هستیم.

سرمربی نساجی گفت: اشتباهات دارد ما را اذیت می‌کند اما مسئول همه اشتباهات و نتایج تیم من هستم. این تیم یک پنجره نقل و انتقالاتی دیگر نیاز دارد تا یکسری بازیکن به تیم اضافه کنیم. در اولین فصل حضور در لیگ قهرمانان آسیا چیزی جز تجربه اندوزی نمی‌توانیم داشته باشیم.

رحمتی تصریح کرد: از قبل شرایط را پیش‌بینی کرده بودیم و عملاً همه این شرایط را گفته بودیم. شما بازی ما با نوبهار را در ازبکستان دیدید و امروز هم موقعیت‌های ما را مشاهده کردید. فکر می‌کنم سرآمد موقعیت‌های گلی که داشتیم توپی بود که بعد از برخورد با شکم محمدرضا آزادی روی تور بالای دروازه نشست. باز هم می‌گویم مسئولیت همه چیز با من است. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که تیم بازی با کیفیتی در لیگ نمایش دهد و به شرایطی که وعده دادیم برسیم.

سرمربی نساجی در واکنش به شعارهای «حیا کن، رها کن» هواداران نساجی خطاب به خودش گفت: هوادار حق دارد؛ اینکه توقع دارد تیمش در جایگاه خوب باشد. شناختی که از من هواداران نساجی داشتم و دارم این است که متوجه فوتبال می‌شود. آنها می‌دانند که تیم تلاش می‌کند و زحمت می‌کشد. تیم در لیگ برتر یکسری اتفاقات را تجربه می‌کند و در لیگ قهرمانان آسیا  طوری دیگر. اگر روی تیم نساجی فشار لیگ قهرمانان آسیا نبود و در لیگ برتر با شرایط نرمالی شرکت می‌کرد جایگاه هفتم یا هشتم جدول را به دست می‌آورد.

وی افزود: هر 4 روز بازی می کنیم و واقعاً توان نداریم. همین امروز 4 بازیکن ثابت خود را در اختیار نداشتیم. امیرمحمد هوشمند و حردانی محروم و احسان حسینی مصدوم بود.  لیست تیم ما را ببینید که چند جوان مازندرانی حاضر بودند. هواداران حق دارند ما باید بیشتر تلاش و کار کنیم که پاسخگو باشیم. بازیکنان تیم من باید بدانند که در کدام تیم و برای کدام تماشاچی بازی می‌کنند. تماشاگری که در هر ورزشگاهی برای حمایت از ما حاضر است حق اعتراض دارد. سعی می‌کنیم نواقص خودمان را رفع و بهترین نتایج را کسب کنیم.

رحمتی با اشاره به صحبت‌های حمایتی رضا حدادیان مالک باشگاه از وی عنوان کرد: حدادیان همه جوره کنار ما بوده و حمایت کرده است. چیزی که ما را در حال حاضر اذیت می‌کند، اشتباهات فردی است. جایی باید این اشتباهات و اتفاقات قطع شود. اگر کورسوی امیدی در فوتبال ایران می‌بینید مرا راهنمایی کنید دنبال آن نور بروم. الان برگشته‌ایم به 40 سال قبل؛ نساجی در آزادی بازی کرده و بعد از این تیم 2 دیگر باید بازی کنند. بازیکنان ما دائم در پرواز هستند. مگر بازیکنان ما چقدر توان دارند؟ هر چقدر شما حرفه‌ای باشید و حرفه‌ای زندگی کنید، فشار هوا باعث مصدومیت‌تان می‌شود. با این شرایط نمی‌توانید؛ یک جا زمین نرم و یک جا سفت است.

وی یادآور شد:‌ زمین تمرین ما با زمین بازی ما شرایط متفاوتی دارد. به خدا آدمی نیستم که بهانه بیاورم. یک پنجره نقل و انتقالاتی دیگر نیاز داریم. اگر نوار اشتباهات فردی توسط بازیکنان ما قطع شود طبق قولی که دادم مطمئناً تیم ما رتبه هفتم یا هشتم جدول را کسب می‌کند. من تا آخرین روز به قراردادم پایبند هستم.

رحمتی در مورد نیاز به صبر بیشتر هواداران، گفت: فشار و خستگی دلیل این اشتباهات فردی است. زمانی که بازی می‌کردم سعی کردم مشکلات را خودم بر عهده بگیرم. در تمام این اتفاقات مشکل من هستم و باید پاسخگوی هواداران باشم. بازیکن تحت فشار است. مگر ما زمین داریم؟ چه امکاناتی داریم که 4 روز یکبار بازی کنیم؟ با نوبهار در ازبکستان بازی کردم. با  سپاهان و سه روز بعد با تراکتور بازی کردیم و دوباره به مصاف نوبهار رفتیم. ببینید لیست تیم من چقدر تغییر کرده است. تیم نیاز به ریکاوری و استراحت دارد.

وی اظهار کرد: چهار مصدوم و محرومان من شرایط خاصی دارند. جان ملکی را باید در آسیا بازی بدهم چرا که سه بازی در لیگ برتر محروم است. صابر حردانی یک تکل زده و دو بازی محروم است. بازیکنان پرسپولیس و سپاهان کمتر مشکل دارند چون تجربه بیشتری دارند. همین تیم نوبهار 6 بازیکن خارجی، 3 بازیکن ملی پوش داشته است. ما چه داشتیم؟ بازیکنان جوانی داشتیم مثل سیفی که افتخار می‌کنم بازی آنها را ببینیم. اگر احساس مسئولیت بازیکنان ما مثل من شود، مطمئن باشید نساجی موفق خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته