دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
30 مهر 1402 - 14:06
در مواجهه با دشمن صهیونیستی؛

نماینده حزب‌الله: سیدحسن نصرالله مستقیماً مدیریت نبرد را به عهده دارد

نماینده حزب‌الله: سیدحسن نصرالله مستقیماً مدیریت نبرد را به عهده دارد
یک نماینده فراکسیون پارلمانی حزب‌الله گفت: دبیرکل جنبش حزب‌الله خود مستقیماً به تحولات در مرزهای جنوبی لبنان اشراف دارد و عدم سخنرانی او بخشی از مدیریت جنگ است.
کد خبر : 874590

به گزارش گروه جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا به نقل از المسیره، «حسن فضل الله» عضو فراکسیون وفاداری به مقاومت در پارلمان لبنان در اظهاراتی گفت که نیرو‌های مقاومت در مرز‌های جنوبی لبنان با ارتش دشمن درگیر هستند و برخی از عناصر دشمن را کشته و یا زخمی کرده اند.

وی افزود: مقاومت ما راهی که برای دفاع از کشور خود انتخاب کرده را می‌شناسد و مردم جنوب لبنان بهترین فرزندان خود را به میدان مقابله با دشمن صهیونیستی فرستاده‌اند.

فضل‌الله با بیان این که ما در لبنان گزینه‌ای جز دفاع از کشور نداریم، تأکید کرد: لبنان یکی از اهداف دشمن است و صهیونیست‌ها منتظر فرصت هستند، اما رزمندگان مقاومت در طول خطوط جبهه‌های نبرد شجاعانه آماده هستند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت که سید حسن نصرالله رویارویی‌ها (نبرد) را با فرماندهان میدانی به صورت مستقیم مدیریت می‌کند.

فضل‌الله در تکمیل این مطلب افزود: نصرالله با تماس مستقیم با فرماندهان میدانی مقاومت در عرصه نبرد، بر صحنه نبرد نظارت دارد و او است که این رویارویی را مدیریت می‌کند و فرمانده میدان است.

وی افزود: ظاهرنشدن سید حسن نصرالله در رسانه‌ها بخشی از مدیریت جنگ است. زمانی که سید احساس کند اداره جنگ مستلزم حضور او در رسانه‌هاست، این کار را خواهد کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر