دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
30 مهر 1402 - 23:11

ارائه بسته‌های تشویقی برای انجام تحقیقات بنیادی و کاربردی

ارائه بسته‌های تشویقی برای انجام تحقیقات بنیادی و کاربردی
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان از ارائه بسته‌های تشویقی برای انجام تحقیقات بنیادی و کاربردی در مرکز رشد علوم دارویی برای استادان و دانشجویان خبر داد.
کد خبر : 874549

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، نعمت‌الله نعمتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان در جلسه کمیته اعتبارسنجی دانشکده داروسازی این واحد دانشگاهی اظهار کرد: رسالت‌ها و اهداف این دانشکده با بهره‌گیری از سیاست‌های سند توسعه راهبردی زمینه حمایت از پیشرفت‌های علمی و حرفه‌ای دانشجویان، اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانش‌آموختگان را فراهم آورده است.

وی ادامه داد: ایجاد بستر‌های مناسب آموزشی و پژوهشی در دانشکده داروسازی به همراه بهره‌گیری از سیاست‌های تشویقی در راستای ایجاد انگیزه در استادان و دانشجویان نخبه ازجمله موارد موفق این دانشکده بوده که انعکاس آن از وظایف کمیته اعتباربخشی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان عنوان کرد: مجتمع آزمایشگاهی با تجهیزات مدرن، فعالیت مرکز رشد علوم دارویی مرکز تحقیقات تولید و فناوری دارو‌های گیاهی و مهیاشدن برای راه‌اندازی سرای نوآوری دارو‌های گیاهی، پرده‌ای دیگر از تلاش‌های این واحد دانشگاهی در راه ارتقای کیفیت خدمات آموزشی، پژوهشی و دانش‌پژوهی است.

نعمتی افزود: بسته‌های تشویقی برای انجام تحقیقات بنیادی و کاربردی در مرکز رشد علوم دارویی برای استادان و دانشجویان ارائه شده که می‌توان با بهره‌گیری از تخصص‌های مختلف از دانشکده‌های دیگر ازجمله استادان دانشکده‌های علوم زیستی و کشاورزی در این حوزه رشد بسزایی را شاهد باشیم.

وی بیان کرد: حضور دانشجویان دانشکده داروسازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دامغان بین رتبه‌های برتر کشور در آزمون‌های علوم پایه و جامع ۱۸۰ واحدی در پنج سال اخیر این دانشکده را جزء سه دانشکده داروسازی برتر کشور بین همه دانشکده‌های داروسازی دولتی و آزاد قرار داده که این مهم مؤید کیفیت آموزشی، تلاش استادان و دانشجویان این دانشکده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته