دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان بدون آزمون کارشناسی ارشد پیام‌نور

اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان بدون آزمون کارشناسی ارشد پیام‌نور
نتایج پذیرفته‌شدگان بدون آزمون کارشناسی ارشد استعداد درخشان دانشگاه پیام نور اعلام شد.
کد خبر : 874449

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، نتایج پذیرش بدون آزمون استعداد درخشان دوره کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲دانشگاه پیام نور از طریق نشانی اینترنتی https://result.pnu.ac.ir قابل مشاهده است و پذیرفته‌شدگان می‌توانند با مراجعه به سایت مذکور نسبت به دریافت نتیجه اقدام کنند.

دانشگاه پیام نور اعلام کرد؛ زمان و شرایط ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان بدون آزمون استعداد درخشان دوره کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۲دانشگاه متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

دانشگاه پیام نور اعلام کرد این دانشگاه در اجرای سیاست‌های هدایت و حمایت از دانشجویان برتر و حمایت آن‌ها در جهت اولویت‌های راهبردی کشور در حوزه‌های مختلف و به استناد به آئین‌نامه‌های شورای هدایت استعداد درخشان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مصوبات شورای آموزشی دانشگاه، برای نیم سال اول تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۳ از بین دانشجویان واجد شرایط دانشجو پذیرش کرد.

پذیرش دانشجویان بدون آزمون استعداد‌های درخشان دانشگاه پیام نور در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی (Ph.D) بر اساس مازاد بر ظرفیت آزاد صورت گرفت.
میزان شهریه داوطلبان فوق بر اساس مصوبه هیئت‌امنای دانشگاه پیام نور خواهد بود هر دانشجو می‌تواند اقدام به پذیرش نهایی از یک دانشگاه نمایند.

انتهای پیام/

ارسال نظر