دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی:

آینده‌سازان کشور و پایه‌ریزان تمدن نوین اسلامی در مدارس هستند

آینده‌سازان کشور و پایه‌ریزان تمدن نوین اسلامی در مدارس هستند
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی به اجرایی شدن شعار سال تحصیلی «ایران قوی، مدرسه قوی» اشاره کرد و گفت: آینده‌سازان کشور و پایه ریزان تمدن نوین اسلامی در مدارس هستند.
کد خبر : 874441

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، احمد محمود زاده در جلسه شورای معاونین اداره کل آموزش‌وپرورش استان اردبیل با اشاره به اینکه طراحی و مهندسی کشور در داخل کلاس‌های درسی و توسط دانش آموزان و معلمان عزیز پی‌ریزی می‌شود، اظهار کرد: تداوم و استمرار انقلاب اسلامی و نیز گسترش دستاورد‌های کشور توسط نیرو‌هایی اتفاق می‌افتد که در مدارس تربیت می‌شوند.

وی با اشاره به اهمیت اجرایی شدن شعار سال تحصیلی «ایران قوی، مدرسه قوی» بیان کرد: آینده‌سازان کشور و پایه ریزان تمدن نوین اسلامی در مدارس هستند فلذا عملکرد قوی و مناسب در حوزه تعلیم و تربیت، آینده قوی را برای ایران اسلامی رقم خواهد زد.

معاون وزیر آموزش‌وپرورش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک حماسه پیروزی مردم مظلوم و حمایت از مسلمانان فلسطینی گفت: اضمحلال و از بین رفتن رژیم جعلی و کودک کش اسرائیل با وحدت و انسجام عملی مردم مسلمان سراسر جهان و ایستادگی و مقاومت مردان و زنان شجاع فلسطینی رقم خواهد خورد و راه شهدا و حاج قاسم سلیمانی تا حصول نتیجه و آزادی قدس ادامه خواهد داشت.

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی اهتمام و برنامه‌ریزی دولت برای ورود به مدرسه و انجام مطلوب تعلیم و تربیت دانش آموزان را بسیار ارزنده و جدی برشمرد و افزود: کمک همگانی و حرکت باقدرت و شاخص گذاری و برنامه‌ریزی دقیق لازمه داشتن دانش آموزان مؤمن و آینده‌ساز برای آینده جامعه اسلامی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر فرمایشات راهگشای مقام معظم رهبری مدظله‌العالی در مورد «فرزند خود دانستن دانش آموزان»، افزود: باید تلاش کنیم همه دانش آموزان را مانند فرزندان خود دانسته و در راستای اهداف آموزشی و تربیتی و ایجاد امکانات مناسب برای آنان تلاش کنیم.

معاون وزیر آموزش‌وپرورش تقویت مدارس دولتی را مستلزم برنامه‌ریزی دقیق و همت والا و کار جهادی دانست و خاطر نشان کرد: ارتقای شاخص‌های آموزشی و تربیتی در مدارس دولتی موجبات جریان سازی و ارتقای سطح کیفی در کلیه مدارس اعم از دولتی و غیردولتی خواهد بود.

محمودزاده داشتن صلاحیت حرفه‌ای برای معلمان مدارس غیردولتی را عامل مهمی برای رشد کیفی در رویکرد تربیتی و آموزشی مدارس غیردولتی دانست و تاکید کرد: همه مؤسسه‌های آموزشی و تربیتی که در آن‌ها افراد زیر۲۰ سال حضور دارند باید زیر نظر وزارت آموزش‌وپرورش قرارگرفته و با اخذ مجوز فعالیت نمایند.

انتهای پیام/

ارسال نظر