دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

واکنش مربی هوادار به مصاحبه حقیقی: او ناراحت از نتیجه بازی بود!

واکنش مربی هوادار به مصاحبه حقیقی: او ناراحت از نتیجه بازی بود!
مربی تیم هوادار گفت: انتقادات حقیقی به بحث رفتاری و اخلاقی بچه‌ها نبوده است بلکه ناراحت بوده که تیم حداقل به تساوی ۲ بر ۲ نرسید.
کد خبر : 874333

غلامرضا دلگرم در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، درباره شکست تیم هوادار مقابل استقلال در حالی که ابتدا ۲ بر صفر پیش افتاده بود، اظهار کرد: یک بازی جذاب و لذت‌بخش را دیدیم. هر دو تیم به دنبال بازی با کیفیت بودند و با گل‌های دقایق ابتدایی تیم هوادار این اتفاق افتاد. متأسفانه در انتهای بازی سه گل دریافت کرده بودیم و بازی با کسب امتیاز برای هوادار به پایان نرسید. همه ارکان تیم به دنبال بازی جوانمردانه بودند، ولی شرایط فوتبالی به شکلی پیش رفت که نتوانستیم به حداقل امتیاز بازی برسیم.  

برای مدیریت بازی باید بهتر عمل می کردیم

وی در خصوص اینکه بسیار معتقدند هوادار می‌توانست با ادامه بازی هجومی خود باز هم دروازه استقلال را باز کند، یادآور شد: طبیعی است که تیم هوادار بعد از دو شکست با عزمی جزم آمده بود تا برابر استقلال برنده شود. به پایان نیمه اول هم نرسیده بودیم که دو بر صفر پیش افتادیم. در ادامه برای مدیریت بازی باید بهتر عمل می‌کردیم. اگر گل اول را در نیمه نخست نمی‌خوردیم و دو بر صفر بازی تمام می‌شد در نیمه دوم بهتر می‌توانستیم بازی را مدیریت کنیم و با چرخش توپ میدان داری کنیم. شرایط تفکری و ذهنی بچه‌ها را باید در نظر گرفت که سخت بود تا بتوانند شرایط را مطابق میل برخی پیش ببرند.

حقیقی به هوادر کمک کرده است

مربی تیم هوادار در واکنش به اینکه علیرضا حقیقی در پایان بازی گفته بود تیم ما به خاطر این باخت که شخصیت برنده شدن را نداشت، تصریح کرد: حقیقی از بازیکنان قابل احترام است و به تیم هوادار کمک‌های زیادی داشته، در آن لحظه که چنین حرفی را زده شاید ذهنیت این را داشته که سه امتیاز بازی را می‌شد حفظ کرد و اعتماد به نفس بچه‌ها کافی نبوده تا برتری را حفظ کنند. باورپذیر نبوده که برتری با اختلاف دو گل به شکست تبدیل شود و انتقاداتش به بحث رفتاری و اخلاقی بچه‌ها نبوده است بلکه ناراحت بوده که تیم حداقل به تساوی ۲ بر ۲ نرسید.

اعتراض ما به داور برای گل اول استقلال بود

وی در مورد قضاوت بیژن حیدری در بازی روز گذشته هوادار با استقلال گفت: بیژن حیدری از داوران خوب و با احترام است. تنها اعتراض ما به گل اول استقلال بود که وقتی سوت را به بازیکنان نشان داد آن‌ها منتظر ماندند تا سوت زده شود، اما بازیکنان حریف با حرفه‌ای‌گری و زرنگی بازی را به جریان انداختند. البته داور در مورد این صحنه گفته منظور وی این بوده بازیکنان استقلال با سوت بازی را ادامه دهند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته