دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
29 مهر 1402 - 11:18

مقانلو: اختلاف سلیقه در کار باعث قطع همکاری‌ام با تیم ملی تکواندو شد

مقانلو: اختلاف سلیقه در کار باعث قطع همکاری‌ام با تیم ملی تکواندو شد
سرمربی سابق تیم ملی تکواندو در صفحه شخصی اش از قطع همکاری با این فدراسیون به دلیل اختلاف سلیقه خبر داد.
کد خبر : 874328

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، جلسه کمیته فنی فدراسیون تکواندو چهارشته هفته گذشته برگزار شد و در این جلسه اعضا به این نتیجه رسیدند تا با مقانلو قطع همکار شود.

مقانلو با انتشار ویدئویی در فضای مجازی ضمن تأیید این موضوع اظهار کرد: پروسه المپیک برای هر رشته ورزشی و هر مربی ۴ ساله است. خیلی خوشحالم که در ۱۵ ماهی که در خدمت تیم ملی تکواندو بودم، توانستیم بار دیگر نسل جوان، جنگجو، توانمند و بی ادعا را به دنیای تکواندو معرفی کنیم و با کسب ۷۸ مدال باعث غرور و افتخار ملت عزیز شویم.  در این مدت ۳۲ مدال طلا، ۲۵ نقره و ۲۱ برنز  کسب کردیم. همچنین با شفاف سازی، بستری را برای نوجوانان و جوانان مهیا کنیم تا به امید به آینده برای عضویت در تیم ملی مانند دیگر قهرمانان حال حاضر سخت‌تر تلاش کنند.  

وی ادامه داد: نشان دادیم از حداقل پتانسیل کشور در هر شرایطی می‌توان حداکثر بهره برد. در این بازه زمانی جهت کسب المپیک با توجه به جدول رنکینگ در ماه سپتامبر در دو وزن ۵۸- و ۸۰-  کیلوگرم شانس حضور مستقیم در المپیک پاریس را دارند. حاجی موسایی با  ۴۸ امتیاز و مهران برخورداری با کسب ۳۳ امتیاز می‌توانند جایگاه پنجم را از آن خود کنند و در المپیک مستقیم حضور پیدا کنند. از طرفی با توجه به مدال‌های کسب شده در مرحله اول فینال گرنداسلم، متین رضایی در وزن ۶۸- کیلوگرم، مهران برخورداری در وزن ۸۰- کیلوگرم و آرین سلیمی در وزن ۸۰+ کیلوگرم شانس حضور در المپیک را به صورت مستقیم خواهند داشت.  

سرمربی سابق تیم ملی تکواندو تصریح کرد: چه بسا اگر آن اتفاق ناخوشایند در مرحله اول گرنداسلم برای دو عزیز و قهرمان دیگر ما پیش نمی‌آمد در حال حاضر آنها هم مدعی حضور در المپیک بودند. با نیم‌نگاهی به رنگ مدال کسب شده توسط افراد دیگر حاضر در اردو متوجه خواهیم شد این عزیزان در آینده می‌توانند نماینده شایسته برای کشور باشند. با توجه به همسو نبودن تفکرات و اختلاف سلیقه‌ای که در کار داشتیم، صلاح را در این دیدم که برای حفظ حرمت، جایگاه و اعتبار خود قطع همکاری کنم. بهترین‌ها را برای تیم جوان و قدرتمندمان آرزو دارم تا در رویدادهای پیش رو خوش بدرخشند تا بتوانند نماینده شایسته‌ای برای ما در المپیک باشند.

انتهای پیام/

ارسال نظر