دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

حسینی: از آشتی نکونام و خطیر خیلی خوشحال شدم/ سقف بودجه‌ای که امسال گذاشتند کار درستی نبود+فیلم

حسینی: از آشتی نکونام و خطیر خیلی خوشحال شدم  سقف بودجه‌ای که امسال گذاشتند کار درستی نبود+فیلم
دروازه‌بان تیم استقلال گفت: بعد از آشتی نکونام و خطیر خیلی خوشحال شدم، به هر حال ذهن بازیکنان درگیر می‌شود.
کد خبر : 874253

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، سید حسین حسینی در مورد برتری استقلال مقابل هوادار اظهار کرد: الحمدلله توانستیم به بازی برگردیم و یکی از پیروزی‌های دلچسب استقلال را رقم زدیم. امروز اتفاق خوبی بود که بانوان هوادار هم در ورزشگاه حضور داشتند و امیدواریم که در بازی‌های بعدی هم در کنار ما باشند و تماشاگران بیشتری در بازی‌های آینده به ورزشگاه بیایند.

وی درباره اینکه دیگر بازیکنان استقلال گفتند به‌هیچ‌وجه حاضر نیستند غیر از تهران در شهر دیگری بازی کنند، تصریح کرد: این حق مسلم ما است که در زمین خودمان بازی کنیم، چمن ورزشگاه آزادی هم دیدید که خیلی خوب است و اگر بخواهیم در اکباتان هم بازی کنیم مثل بازی بیرون از خانه برای ما می‌شود و مطمئن باشید که ما غیر از آزادی در جای دیگری بازی نمی‌کنیم. به نظر من چمن آزادی نسبت به هفته‌های گذشته بهتر بود و در بازی بعدی هم در اینجا بازی می‌کنیم.

دروازه‌بان استقلال در مورد کاهش قرارداد با او و دیگر بازیکنان صحبت کرده‌اند، گفت: به نظر می‌آید که سقف بودجه‌ای که امسال گذاشتند کار درستی نبودند و از طرف دیگری هم سهمیه تیم‌ها را کم کردند و خیلی از بازیکنان می‌توانستند در لیگ برتر بازی کنند و بیرون ماندند. به نظر من فکر درستی پشت این تصمیمات نبود. من در اول فصل هم تا جایی که توانستم به باشگاه کمک کردم و امیدوارم که تعاملی بین بازیکنان و باشگاه باشد تا سقف را رعایت کنیم.

وی در مورد اینکه مقابل هوادار دو گل خورد، یادآور شد: من در ۱۵ دقیقه اول خیلی تمرکز لازم را نداشتیم. این شرایط به تعطیلی لیگ برمی‌گردد، چون ما بعد از چند هفته بازی می‌کردیم و در ابتدای بازی ۲ گل خوردیم. خدا را شکر که به بازی برگشتیم و در بین دو نیمه هم کادر فنی صحبت‌هایی داشتند و توانستیم به بازی برگردیم.

حسینی در مورد اینکه استقلال با وجود مشکلات خوب نتیجه گرفته، تصریح کرد: قبلاً هم گفتم، بعد از آشتی نکونام و خطیر خیلی خوشحال شدم، به هر حال ذهن بازیکنان درگیر می‌شود. ما سال گذشته یکی از تیم‌های خوبی لیگ بودیم و همان مشکلاتی که داشتیم روی کار ما تأثیر گذاشت و خدا را شکر که رابطه مدیریت و سرمربی تیم خوب شد و همه در کنار هم کار می‌کنیم. 

انتهای پیام/

ارسال نظر