دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

نکونام:نمره بازیکنان استقلال هزار است/اگر بیرون از تهران بازی کنیم می‌گویم جام نمی‌خواهیم

نکونام:نمره بازیکنان استقلال هزار است اگر بیرون از تهران بازی کنیم می‌گویم جام نمی‌خواهیم
سرمربی تیم استقلال گفت: اگر قرار باشد اینجا(ورزشگاه آزادی) را هم از ما بگیرند، دست‌مان را بالا می‌بریم و می‌گوییم جام نمی‌خواهیم.
کد خبر : 874237

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، جواد نکونام در نشست خبری بعد از بازی با هوادار اظهار کرد: این برد را به هوادارانمان تبریک می‌گویم و این پیروزی قطعاً برای هواداران خانم و آقایانی که در ورزشگاه بودند. امشب فوتبال با تماشاگر را دیدیم و لذت بردیم. از طرف خودم از همه هواداران تشکر می کنم  و امیدوارم در ادامه مسابقات از حضور این عزیزان استفاده کنیم.

وی ادامه داد: در خصوص بازی باید بگویم که در نیمه اول ۱۵ تا ۲۰ دقیقه ابتدایی را خواب بودیم و همین موضوع باعث شد تا شیرازه تیم ما از هم بپاشد. گل زود هنگامی را هم که دریافت کردیم برای ما غیر قابل باور بود.

سرمربی تیم استقلال تاکید کرد: بعد ازاز گل دوم توانستیم سازماندهی‌مان خودمان را حفظ کنیم و موقعیت‌های زیادی خلق کردیم. در نیمه دوم با صحبت‌هایی که با بازیکنان انجام دادیم توانستیم گل بزنیم و حریف را مجبور کردیم اشتباه کند و سیستم‌شان را تغییر دهند.

نکونام تصریح کرد: باز هم می‌گویم این  پیروزی برای هواداران است. ما شروع بدی داشتیم ولی در ادامه خوب بودیم. هوادار فوتبال با برنامه‌ای بازی کرد و به نظرم در ادامه راه می‌توانند بهتر نتیجه بگیرند.

خبرنگاری گفت: کمتر دیده بودیم که استقلال به مسابقه به این شکل برگردد که نکونام گفت: نباید این اتفاق می‌افتاد. من به بچه‌ها در بین دو نیمه هم گفتم در 10-15 دقیقه اول ما  نباید خوابمان ببرد. ما بد بازی کردیم و بازیکنان وظایف خود را دیر انجام دادند. نیرو و انرژی که هواداران برای ما در طول 90 دقیقه باعث شد تا بازیکن با انرژی بازی کند. بدون هواداران کار برای ما 100 درصد سخت می‌شد.  دیدیم که فوتبال با تماشاگر چه انرپی به تیم ما داد و  ما حقمان است که با حضور آنها میزبانی کنیم. ما در هفته ششم اولین بازی با هوادارانمان را مقابل هوادار بازی کردیم. این خوب نیست و امیدوارم این شرایط طوری شود که ورزشگاه‌ها در تمامی بازی‌ها پر شود.

وی در خصوص درخشش مهرداد محمدی در ترکیب استقلال گفت:او بازیکنی باکیفیت است،  گران‌ترین بازیکنان دنیا، بازیکنانی هستند که در خط  حمله و در پست های تهاجمی بازی می‌کنند. شما بروید ببینید که پارسال کدام بازیکن 20 گل استقلال را به ثمر رساند؟ مهرداد محمدی کیفیت بالایی دارد و من به او اعتقاد دارم. نه الان، سال‌های سال است که او را بازیکن خوبی می دانم. من وقتی در فولاد هم بودم با او تماس گرفتم تا برای ما بازی کند ولی در قطر ماند. محمدی هم خوب بازی می‌کند و هم بسیار زحمت می‌کشد. برای تیم ملی  هم حتی گل زد. باید از این بازیکن مراقبت کنیم تا هر بازی بهترین عملکرد را به نمایش گذارد.

سرمربی استقلال در خصوص شرایط ایمان سلیمی گفت:یکی یکی از بازیکنانم سوال نپرسید! بازیکنان من همگی زحمت کشیدند. سلیمی اشتباه کرد ولی مهم نیست. او بازیکن باکیفیتی است و کاری که ما می‌خواهیم را انجام می‌دهد. 

نکونام در خصوص شرایط استقلال برای خروج از تهران برای میزبانی از بازی ها گفت: من از این مسائل خبری ندارم اما صحبت خودم را انجام می‌دهم. از مسئولان ورزشگاه آزادی تشکر می‌کنم چون واقعا کیفیت زمین خوب بود. اینکه چه اتفاقاتی در این مدت رخ داده بود را نمی‌دانم. بازیکنان هم از وضعیت زمین امروز راضی بودند. نگهداری از زمین فوق‌العاده بود ولی اگر ما از تهران بیرون برویم به سود تیم‌های دیگر است. چرا ما نباید از هوادارمان استفاده کنیم؟ دوستان یک  ورزشگاه در تهران به ما معرفی کنند مشکلی نیست، ما در آنجا بازی می‌کنیم ولی اگر ورزشگاه نداریم،‌ صبر می‌کنیم تا در نیم فصل به خاطر بازی‌های تیم ملی، از این وقفه استفاده کنند و زمین ورزشگاه آزادی و شرایطش را درست کنند. اگر قرار باشد اینجا(ورزشگاه آزادی) را هم از ما بگیرند، دست‌مان را بالا می‌بریم و می‌گوییم جام نمی‌خواهیم.

وی در خصوص اینکه از میان بازیکنان مد نظرش فقط مهرداد محمدی جذب شد گفت: البته فقط محمدی نبود و ما 2-3 بازیکن از لیستمان را گرفتیم.  زمانی که این صحبت‌ها را می‌کردم که بتوانیم بهترین‌ها را برای استقلال بگیریم و این به خاطر این بود که بتوانیم در لیگ پرفشاری که  داریم بتوانیم تمام بازیکنان را صحیح و سالم داشته باشیم. اینکه اگر تمام بازیکنان را داشتیم چه می‌شد را نمی‌توانم بگویم با این حال نتوانستیم برخی را جذب کنیم و نگاهم مثبت است و رو به جلو هستیم. 

سرمربی استقلال در خصوص اینکه چه نمره‌ای به عملکرد کادر فنی، بازیکنان و مدیریت باشگاه می دهد گفت:در مورد عملکرد خودم نباید نظری بدهم  ودرباره عملکرد مدیران باید کارشناسان نظر بدهند. در مورد تیمم اما، باید بگویم نمره‌ بازیکنان استقلال هزار است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته