دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
نماینده مردم شبستر در مجلس:

طومار رژیم صهیونیستی به‌زودی برچیده می‌شود

طومار رژیم صهیونیستی به‌زودی برچیده می‌شود
جعفر راستی عنوان کرد: جنایات رژیم صهیونیستی در بیمارستان غزه دل هر انسان منصف را مجروح می‌کند و یقیناً به‌زودی طومار رژیم صهیونیستی برچیده خواهد شد.
کد خبر : 874208

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری علم و فناوری آنا، جعفر راستی نماینده مردم شهرستان شبستر در مجلس شورای اسلامی به مناسبت سالروز تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر در جمع استادان، کارکنان و جمعی از مسئولان شهرستان شبستر اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر اگر امروز قابل تعریف و جزء دومین دانشگاه آزاد اسلامی در استان بعد از واحد تبریز مطرح است نشان از درست عمل کردن هر چهار پایه دانشگاه اعم از مدیریت، استادان، دانشجویان و کارکنان است.

وی با اشاره به پذیرش در دانشگاه‌های کشور که در گذشته صورت می‌گرفت، عنوان کرد: زمانی در کشور ما راهیابی به دانشگاه جزء آرزو‌های دست‌نیافتنی بود که دانشگاه آزاد این طلسم را شکست.

نماینده مردم شهرستان شبستر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر امروز در اکثر نقاط کشور به راحتی فرزندان خود را به دانشگاه می‌فرستیم در سایه دوراندیشی امام خمینی(ره) یوده و نشان از اراده گذشته‌ها است، اکنون بزرگ‌ترین هنر ما این است ارثی که از گذشته ایجاد شده، محافظت و حفظ کنیم

راستی بیان کرد: یکی از عوامل سرعت‌دهی به زیان‌دهی واحد‌های دانشگاهی، ادغام دانشگاه ناحیه شبستر بوده که فکر مبارکی نبود و انگیزه را در واحد‌های کوچک از بین برده است.

وی تبیین کرد: با هماهنگی‌های صورت گرفته با آقای دکتر طهرانچی، ایشان دستورات لازم را برای مستقل عمل کردن واحد‌های ناحیه انجام داده اند که از  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی ناحیه شبستر درخواست داریم با پیگیری‌های خود این موضوع را رفع و انگیزه واحد‌های مستقل را بیشتر کنند.

نماینده مردم شهرستان شبستر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به عملیات «طوفان‌الاقصی» که از زبان بزرگان حضرت آقا و سید حسن نصرالله که این عملیات را به عنوان معجزه الهی دانستند و سید حسن نصرالله فرمودند با وجود اینکه حتی تقریباً در جریان تحولات منطقه هستم، اما برداشت بنده این است که این عملیات یک معجزه الهی بود.

راستی تشریح کرد: گستاخی دشمن از حد عبور کرده و آن چیزی که بعد از عاشورا رخ داد بعد از عملیات «طوفان‌الاقصی» که منجر به بمباران بیمارستان غزه شد دل هر انسان منصف را مجروح می‌کند و یقیناً به‌زودی به لطف خداوند متعال این طومار رژیم صهیونیستی برچیده خواهد شد.

دانشگاه آزاد اسلامی کمترین زحمت و بیشترین ثمره را دارد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر هم عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی یک دانشگاه مردمی است و کمترین زحمت را به دولت متحمل می‌شود و متقابلاً بیشترین ثمره را دارد و مردم خودشان پول می‌دهند آموزش می‌بینند و به جامعه فرهیخته تحویل می‌دهند

رضاپور با اشاره به رشته‌های ویژه موجود در دانشگاه آزاد اسلامی شبستر افزود: در حال حاضر دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر بیش از ۳۰ هزار دانش‌آموخته دارد و از نقاط مختلف کشور در این دانشگاه مشغول به تحصیل هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر