دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

درخشان: زاهدی به آقای گلی فکر کند/فرجی کاری نکند اشتباه او باعث تنبیه پرسپولیس شود

درخشان: زاهدی به آقای گلی فکر کند فرجی کاری نکند اشتباه او باعث تنبیه پرسپولیس شود
سرمربی سابق پرسپولیس گفت: زاهدی آقای گلی را نشان کند تا انگیزه‌اش بیشتر شود و حتماً می‌تواند آقای گل لیگ برتر شود.
کد خبر : 874141

حمیدرضا نقیبی- حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، در خصوص برتری ۳ بر یک پرسپولیس مقابل پیکان در ورزشگاه سردار آزادگان قزوین اظهار کرد: بازی خوبی بود و و پیکان بازی شجاعانه‌ای انجام داد اما این پرسپولیس بود که مزد برتری‌اش را گرفت و می‌توانست با سرعت دادن به بازی بیش از سه گل به پیکان بزند. بعد از گل دوم که به ثمر رسید، تمرکز پیکان که یک بار موفق شده بود بازی را به تساوی بکشاند به هم ریخت و از به هم ریختگی حریف امکان استفاده بیشتری وجود داشت. در مجموع آنچه بیش از همه ارزش داشت کسب امتیازات کامل مسابقه بود که نصیب پرسپولیس شد تا این تیم همچنان در بالای جدول بماند و به تکرار عنوان قهرمانی در پایان فصل امیدوار باشد.

فرجی اشتباه نکند تا تیم تنبیه شود

وی افزود: در بازی با پیکان مصدومان زیادی در تیم پرسپولیس بودند و بازیکنان ذخیره و جوان که کمتر به آنها بازی رسیده بود به میدان رفتند. در چنین فرصت‌هایی بازیکنان باید بتوانند اعتماد سرمربی را جلب کنند و به همین منظور باید تلاش بیشتری از خود نشان دهند. ضمن اینکه فرشاد فرجی فکر نکند در یک تیم معمولی بازی می‌کند. او باید هشیارتر از این‌ها بازی کند. دو اشتباه فاجعه‌بار داشت که یکی از آنها گل شد و دومی هم توسط بیرانوند مهار شد. جبران کردن یک اشتباه بزرگ کار آسانی نیست و زحمات دیگر اعضای تیم را از بین می‌برد. فرجی بداند در تیم بزرگ پرسپولیس بازی می‌کند و همانند یک بازیکن مبتدی اشتباهاتی نکند که باعث شود کل تیم تنبیه شوند. او از فرصتی که به خاطر پارگی رباط صلیبی پورعلی گنجی و خستگی کنعانی‌زادگان به دست آورده بود استفاده نکرد.

زدن گل فشار را از روی دوش زاهدی برداشت

سرمربی سابق تیم پرسپولیس درباره درخشش شهاب زاهدی که زننده هر سه گل سرخپوشان مقابل پیکان بود، گفت: در گذشته هم گفته بودم اگر زاهدی خوب تغذیه شود و به او توپ‌های خوبی برسد، می‌تواند به تیم برای کسب پیروزی کمک کند. زاهدی شرایط فیزیکی خوبی دارد و از قد بلندی برخوردار است. وقتی در شرایط گلزنی قرار بگیرد به بهترین شکل استفاده می‌کند و چارچوب شناسی خوبی دارد. زدن اولین گل برای پرسپولیس اهمیت زیادی داشت و در بازی قبلی گل برتری را زد تا فشار از روی دوشش برداشته شود. در بازی با پیکان هم سه گل زد تا دو پیروزی تیم با گل‌های او به دست آید. نکته بسیار مهمی که زاهدی باید به خاطر داشته باشد اقناع نشدن است. گلزنی‌های او باید تداوم داشته باشد و هر هفته برای پرسپولیس گل بزند. او آقای گلی را نشان کند تا انگیزه‌اش بیشتر شود و حتماً می‌تواند آقای گل لیگ برتر شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر