دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
27 مهر 1402 - 18:47

حملات توپخانه‌ای ارتش رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان

حملات توپخانه‌ای ارتش رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان
ارتش رژیم صهیونیستی بار دیگر مناطقی در جنوب لبنان را هدف حملات توپخانه‌ای خود قرار داد و گروه‌های مقاومت هم با ده‌ها راکت مواضع نظامی این رژیم را درهم کوبیدند.
کد خبر : 874137

به گزارش گروه جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، منابع خبری از حملات توپخانه‌ای ارتش رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان خبر دادند.

در همین حال گردان‌های قسام شاخه نظامی جنبش حماس تأکید کرد: از سمت جنوب لبنان، 30 موشک به شهرک‌های منطقه اشغالی  الجلیل از جمله نهاریا و شلومی شلیک کردیم.

الجزیره هم از حمله موشکی به شهرک صهیونیست نشین مسکاف از سمت جنوب لبنان خبر داد. ویدئویی نیز از لحظه اصابت موشک ضدتانک به یک موضع نظامیان رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی در مرز با لبنان منتشر شده است.

الجزیره از صدای چندین انفجار در شهرک‌های صهیونیست نشین کریات شمونه، المطله و کفارجلعادی در منطقه اشغالی الجلیل در شمال فلسطین اشغالی خبر داد. بر اساس این گزارش، پایگاه نظامی العباد ارتش رژیم صهیونیستی در مناطق مرزی فلسطین اشغالی با لبنان با موشک هدف قرار گرفته است.

رسانه‌های عبری اذعان کردند که دو راکت ضدتانک از سمت لبنان به تانک‌های ارتش رژیم اسرائیل و اهداف دیگر شلیک شده است. الجزیره هم از حملات توپخانه‌ای ارتش رژیم صهیونیستی  به شهرک‌های حولا و مرکبا و العدیسه در جنوب لبنان خبر داد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر