دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

هفته ششم لیگ برتر| هت‌تریک زاهدی برای چپ کردن پیکان/ پرسپولیس به صدر بازگشت

هفته ششم لیگ برتر| هت‌تریک زاهدی برای چپ کردن پیکان  پرسپولیس به صدر بازگشت
پرسپولیس با ارائه نمایشی قابل قبول و در سایه درخشش شهاب زاهدی از سد پیکان گذشت.
کد خبر : 874135

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، تیم‌های پیکان و پرسپولیس در چارچوب هفته ششم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۶:۵۰ در ورزشگاه سردار ازادگان قزوین به مصاف هم رفتند و در انتهای این بازی پرسپولیس ۳ بر یک برنده شد. 

داور: احمد محمدی

اخطار: فرشاد فرجی و سین اسدبیگی (پرسپولیس)

گل: شهاب زاهدی (۱۳، ۷۲ و ۸۰پ) (پرسپولیس) ؛ حامد پاکدل (۴۶) (پیکان)

ترکیب پیکان: محمد ناصری، ایمان اکبری، دانیال جهانبخش، امیرحسین صدقی (۴۴- حامد پاکدل)، علی‌اکبر رنجبر، امیر طاهر (۴۴- محمد اصلانی)، منصور باقری (۸۲- ابراهیم صالحی)، مجتبی حق‌دوست (۶۶- رضا غندی پور)، سامان نریمان‌جهان، محمدجواد آزاده و مهرداد بایرامی (۸۲- مبین دهقان).

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، گئورگی گولسیانی، فرشاد فرجی، دانیال اسماعیلی‌فر (۳+۹۰- علیرضا بابایی)، علی نعمتی، مسعود ریگی، سروش رفیعی (۸۱- سینا اسدبیگی)، میلاد سورگی، سعید صادقی (۸۱- وحدت حنانوف)، محمد عمری (۲+۹۰- مهدی ترابی) و شهاب زاهدی (۸۹- نبیل باهویی).

در نیم نخست دو تیم هر کدام دو مرتبه تیرک دروازه یکدیگر را لرزاندند اما این پرسپولیس بود که با تک گل شهاب زاهدی به برتری یک بر صفر رسید. پیکان دقیقع یک نیمه دوم توسط حامد پاکدل به گل تساوی رسید. بعد از آن تلاش‌های پرسپولیس برای برتری مجدد ادامه یافت و شهاب زاهدی دو مرتبه برای سرخپوشان گلزنی کرد تا در این بازی هت‌تریک کند. اشتباه فاحش حامد فرجی موقعیتی را نصیب پیکان کرد اما بی‌دقتی دهقان و ایستادگی بیرانوند مانع کاهش اختلاف شد تا پرسپولیس ۳ بر یک به پیروزی برسد.

با این نتیجه پرسپولیس با ۱۵ امتیاز به صدر جدول رفت و پیکان با همان ۶ امتیازی که داشت از رده نهم تکان نخورد.

انتهای پیام/

ارسال نظر