دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
آغاز تغییرات در ساختار گروه‌ها و دانشکده‌ها؛

روسای جدید دانشکدگان دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شدند

روسای جدید دانشکدگان دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شدند
روسای ۳ دانشکدگان علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شدند.
کد خبر : 873941

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری آنا، تغییرات در ساختار گروه‌ها و دانشکده‌های دانشگاه آزاد اسلامی در اجرای سند تحول و تعالی و نظام دانشی در سطح کشوری است و بر اساس آن هر یک دانشکدگان‌معاونت هنر و علوم انسانی دانشگاه با ۶ گروه کشوری مسئولیت‌ها را عهده دار خواهند بود.

برمبنای نظام نامه مدیریت دانشی دانشگاه آزاد اسلامی، دانشکدگان ساختاری میان/ فرارشته‌ای و دربرگیرنده گروه‌های دانشی حول موضوعی مشخص برای حل مسائل و نیاز‌های روز ملی یا بین‌المللی به عنوان بازوی‌تخصصی معاونت‌موضوعی است.

در این نظام‌نامه گروه‌های کشوری دانشکدگان "هنر و رسانه: فرهنگ و ارتباطات، هنر، معماری و شهرسازی، علوم اجتماعی، روان‌شناسی و مشاوره، علوم ورزشی و تربیت بدنی، گروه‌های کشوری دانشکدگان "جامعه و حکمرانی" مدیریت، حقوق، اقتصاد، علوم سیاسی، حسابداری و مالی، فلسفه و الهیات و معارف اسلامی و گروه‌های کشوری دانشکدگان "فرهنگ و تمدن " زبان و فرهنگ ملل، گردشگری و میراث، تاریخ و باستان‌شناسی، زبان و ادبیات فارسی، جغرافیا و محیط زیست انسانی است.

 نصراللهی رئیس دانشکده علوم اجتماعی، ارتباطات و رسانه واحد تهران مرکزی، عضو شورای اطلاع رسانی دولت و عضو هیئت منصفه دادگاه‌های سیاسی و مطبوعاتی است.

نصراللهی

اشرفی عضو هیئت علمی گروه علوم سیاسی واحد تهران مرکزی پیش از این قائم مقام معاون علوم انسانی و هنر، رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحدتهران مرکزی بوده است. 

روسای جدید دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شدند

میثم چگین هم عضو هیئت علمی گروه مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی تهران شمال و پیش از این رئیس مرکز مطالعات، برنامه‌ریزی و تعالی علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی بوده است.

چگین

انتهای پیام/

ارسال نظر