دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
26 مهر 1402 - 09:23

اجتماع تهرانی‌ها در محکومیت کشتار مردم فلسطین؛ امروز ساعت ۱۵ میدان انقلاب

اجتماع تهرانی‌ها در محکومیت کشتار مردم فلسطین؛ امروز ساعت ۱۵ میدان انقلاب
مردم تهران بعدازظهر امروز چهارشنبه در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و در محکومیت جنایات اخیر رژیم صهیونسیتی در میدان انقلاب تجمع می‌کنند.
کد خبر : 873795

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری آنا، تجمع بزرگ مردم انقلابی تهران در محکومیت جنایات اخیر صهیونیست‌ها و حمایت از مردم مظلوم فلسطین ساعت 15 امروز در میدان انقلاب تهران برگزار خواهد شد.

شب گذشته نیز بسیاری از مردم تهران و سایر شهرهای کشور در محکومیت حمله ناجوانمردانه و وحشیانه رژیم صهیونسیتی به بیمارستان معمدانی غزه تجمع کردند. این تجمع تا حدود سه بامداد به طول انجامید.

تجمع مردم تهران در میدان فلسطین برگزار شد و در ادامه تا سفارت فرانسه و انگلیس راهپیمایی کرده و حمایت غرب از جنایات رژیم صهیونسیتی را محکوم کردند.

احسان تقدسی سخنگوی شرکت واحد اتوبوسرانی پایتخت هم از خدمات رسانی ویژه اتوبوس‌رانی به مردم در راهپیمایی ضد صهیونیستی امروز خبر داد.

وی افزود: شرکت واحد اتوبوسرانی تهران علاوه بر تقویت خطوط عبوری و منتهی به میدان انقلاب اسلامی در پایان مراسم نسبت به جابه‌جایی شهروندان به مقاصد پایانه آزادی- چهارراه تهرانپارس- شمشیری- میدان خراسان- پایانه خاوران- شهرک شهید محلاتی- تجریش- میدان رسالت- میدان نبوت- میدان راه‌آهن- ابوذر- میدان آزادی- شهرک شهید باقری- تهرانسر و شهرری اقدام می‌کند.

در پی جنایت جنگی و حمله وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی به بیمارستان غزه و نسل‌کشی مردم مظلوم و کشتار صد‌ها مرد، زن و کودک بی‌گناه، دولت جمهوری اسلامی ایران در بیانیه‌ای با محکومیت این وحشی‌گری جنون‌آمیز، روز چهارشنبه را در سراسر کشور عزای عمومی اعلام کرد.

به گزارش آنا، در حمله رژیم صهیونسیتی به بیمارستان غزه جمع کثیری از مردم، کودکان بی‌دفاع و مجروحان به شهادت رسیدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته