دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
25 مهر 1402 - 12:56

آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تهران

آموزشگاه زبان ترکی استانبولی در تهران
امروزه یادگیری زبان ترکی استانبولی در سطح کشور از رواج و رونق بسیاری برخوردار است و می توان گفت یکی از مهم ترین علت های آن روابط خوب ایران و ترکیه و همچنین عدم نیاز به ویزا برای سفر به کشور ترکیه می باشد.
کد خبر : 873655

به گزارش گروه بازار خبرگزاری علم و فناوری آنا، امروزه یادگیری زبان ترکی استانبولی در سطح کشور از رواج و رونق بسیاری برخوردار است و می توان گفت یکی از مهم ترین علت های آن روابط خوب ایران و ترکیه و همچنین عدم نیاز به ویزا برای سفر به کشور ترکیه می باشد.  از این رو افراد بنا به دلایل مختلفی مانند مهاجرت، تحصیل، مراودات شغلی و غیره قصد یادگیری زبان ترکی استانبولی را دارند. در این میان انتخاب آموزشگاه زبان برای یادگیری زبان ترکی استانبولی بسیار مهم است که پیشنهاد ما به شما مرکز زبان گات می باشد. در ادامه همراه ما باشید.

میزان سختی زبان ترکی استانبولی

قطعا یادگیری هر زبانی سختی های مربوط به خود را دارد و زبان ترکی استانبولی هم جزو زبان های سخت دنیا به حساب می آید! برای یادگیری زبان ترکی استانبولی در اولین قدم باید هدف داشته باشید و برای یادگیری آن تلاش و تمرین بسیار داشته باشید. چرا که اگر هدف و پشتکار نداشته باشید یادگیری آسان ترین زبان ها هم برایتان دشوار می شود.
اما جای نگرانی نیست چرا که مرکز زبان گات با استفاده از به روز ترین متدهای آموزشی و اساتید حرفه ای به شما کمک می کند تا ظرف مدت زمان کوتاهی آموزش زبان ترکی استانبولی را برای شما آسان میکند.

مزایای بهترین کلاس های زبان ترکی استانبولی

کیفیت و تجهیزات کلاس ها
مهارت و تجربه های اساتید
قیمت کلاس ها و تناسب آن با امکناتی که دریافت می کنید
به کارگیری به روز ترین متدهای آموزشی
اعتبار مدرک ارائه شده

 

آشنایی با گرامر زبان ترکی استانبولی

•    حالات دستوری: اسامی شش حالت دستوری دارند: اسمی، ملکی، مفعولی مستقیم، مفعولی غیرمستقیم، مکانی و مفعول به. هر کدام از این حالات با پسوند خاصی که به ریشه اسم متصل می‌شود نشان داده می‌شود.

•    صرف فعل: افعال در ترکیه‌ای مانند زبان فارسی در حالت و شمار با فاعل خود تطبیق دارند و صرف می‌شوند.


•    حرف تعریف: در زبان ترکیه‌ای مانند فارسی حرف تعریف معین وجود ندارد و عدد “یک” به عنوان حرف تعریف نامعین به کار می‌رود.

•    ساختار جمله: ساختار جمله در زبان ترکیه‌ای مشابه فارسی فاعل، مفعول و فعل است اما به دلیل داشتن حالت‌های دستوری مختلف، جایگاه واژه‌ها تا حدی قابل تغییر است.


•    حرف اضافه: حرف اضافه در زبان ترکیه‌ای برخلاف زبان فارسی معمولا بعد از اسم و به صورت پسوند می‌آید.

•    حالت منفی و سوالی: منفی کردن در زبان ترکیه‌ای تنها به دو صورت انجام می‌گیرد.


•    تطبیق آوایی: زبان ترکیه‌ای مانند سایر زبان‌های ترکی تطبیق آوایی دارد، به این معنی که آوای حروف صدادار در پسوندها باید با آوای حروف صدادار واژه‌ها یکسان باشند. آواهای صدادار در واژه‌ها نیز باید با هم یکسان باشند، یعنی اگر یکی از آواها بلند است سایر آواهای واژه نیز باید بلند باشند.

هزینه کلاس های زبان ترکی استانبولی در موسسه گات

گفتنی است که هزینه شرکت در کلاس های زبان ترکی استانبولی متغیر است و هر ساله تغییر می کند. همچنین هزینه کلاس های زبان ترکی استانبولی بستگی به موارد انتخابی شما برای یادگیری دارد. به عنوان مثال شرکت در کلاس های گروهی، نیمه گروهی، خصوصی، نیمه خصوصی و شرکت در کلاس های آنلاین متغیر است. لذا جهت اطلاع از زمان بندی و هزینه کلاس ها می توانید با مشاوران موسسه گات در ارتباط باشید.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته