دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

سرپرست نفت آبادان: جذب خانزاده برای ترمیم خط دفاعی تیم بود/ ایرادهایمان را زود شناسایی کردیم

سرپرست نفت آبادان: جذب خانزاده برای ترمیم خط دفاعی تیم بود  ایرادهایمان را زود شناسایی کردیم
سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت گفت: ساختار‌های دفاعی تیم نیاز به ترمیم داشت و محمدرضا خانزاده را جذب کردیم تا بتواند به رفع ایراد‌ها کمک کند.
کد خبر : 873197

علی قنواتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، درباره عقد قرارداد دو ساله صنعت نفت آبادان با محمدرضا خانزاده اظهار کرد: با توجه به اینکه در پنج هفته ابتدایی لیگ برتر تعداد گل‌های خورده ما دور از انتظار بود، به این نتیجه رسیدیم که شاید ساختارهای دفاعی تیم نیاز به ترمیم دارد. این ایرادها شناسایی شد و محمدرضا خانزاده را جذب کردیم تا بتواند به رفع این ایرادها به خصوص در دفاع میانی کمک کند. 

وی با یادآوری این موضوع که فصل قبل با سپردن مسئولیت فنی تیم به عبدالله ویسی، صنعت نفت متحول شد و در لیگ برتر باقی ماند، خاطرنشان کرد: امیدوار بودیم تا این فصل شرایط بهتری را رقم بزنیم و در مقایسه با شرایط تیم در فصل گذشته، الان وضعیت بهتری داریم. در این فصل به خاطر مشکلات مالی که هنوز هم گریبان‌گیر تیم است و دلایل دیگری از جمله جوانی تیم و عدم هماهنگی بازیکنان عراقی با تیم، نتیجه‌گیری برای‌مان سخت شد و امکان آن را داشتیم تا بیشتر امتیاز داشته باشیم. البته برنامه‌ریزی غلط سازمان لیگ باعث شد تا ما پس از بازی با نساجی مازندران، فرصت میزبانی مقابل ملوان بندرانزلی و گل‌گهر سیرجان را از دست بدهیم و به ورزشگاه نقش جهان اصفهان برویم تا برابر سپاهان که در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشت و در شرایط مسابقه بود مغلوب شویم.

سرپرست تیم صنعت نفت یادآور شد: پنج‌شنبه این هفته میزبان ملوان خواهیم بود. البته این بازی به خاطر محرومیت کمیته انضباطی بابت دیدار هفته اول برابر استقلال در غیاب تماشاگران خواهد بود اما از بازی بعدی که میزبان هستیم و حضور هواداران آبادانی را به‌ عنوان حامی همیشکی تیم صنعت نفت حس خواهیم کرد. قطعاً برابر حریف با انگیزه‌ای که داریم به دنبال سه امتیاز خانگی هستیم تا از پایین جدول فاصله بگیریم. 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته