دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

در جلسه هیئت مدیره پرسپولیس با بازیکنان چه گذشت؟/ ادامه اعتصاب در صورت حل‌ نشدن مشکلات مالی

در جلسه هیئت مدیره پرسپولیس با بازیکنان چه گذشت؟  ادامه اعتصاب در صورت حل‌ نشدن مشکلات مالی
جلسه هیئت مدیره پرسپولیس با بازیکنان این تیم در محل تمرین امروز چندان خالی از حاشیه نبوده است.
کد خبر : 872981

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، جلسه امروز برخی از اعضای هیئت مدیره پرسپولیس با بازیکنان این تیم در محل تمرین چندان خالی از حاشیه نبوده است. اعضای هیئت مدیره سرخپوشان به جز حسین خبیری امروز در محل تمرین حاضر شدند تا با بازیکنان در مورد شرایط مالی تیم صحبت کنند.

در این نشست که در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد بازیکنان تمرین نکردند و اعضای هیئت مدیره در مورد شرایط مالی باشگاه مطالبی را عنوان کردند. مباحثی چون عدم اجازه به باشگاه پرسپولیس برای استفاده از پول باقی مانده بورس و ندادن تبلیغات محیطی به باشگاه از سوی سازمان لیگ در این نشست مطرح شد و در نهایت هم به بازیکنان گفته شده با این شرایط تهیه پول سخت است.

در نقطه مقابل بازیکنان مختلفی گلایه های زیادی از شرایط تیم کردند و اینکه درحالی این تیم سال گذشته سه جام قهرمانی اورده اما کسی از آنها حمایت نمی کند. برخی از بازیکنان هم از غیبت حسین خبیری در نشست امروز گلایه کردند. بازیکنان تاکید کردند در صورتی که مشکلات حل نشد به اعتصاب خود برای تمرین نکردن ادامه می دهند.

یحیی گل محمدی نیز در نوتیس هایی که به باشگاه داده بوده ضمن تاکید بر حفظ اتحاد و یکپارچگی تیم اعلام کرده باید پول همه اعضای تیم پرداخت شود و دلیل ناراحتی خود را این مسائل عنوان کرده است. در هر صورت او فردا درتهران است و از او دعوت شده یکشنبه در نشست هیئت مدیره شرکت کند. 

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته