دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
20 مهر 1402 - 22:59

رئیس جمهور: مدعیان حقوق بشر پاسخگوی اعمال گروهک‌های تروریستی دست‌نشانده خود باشند

رئیس جمهور: مدعیان حقوق بشر پاسخگوی اعمال گروهک‌های تروریستی دست‌نشانده خود باشند
رئیس جمهور گفت: امروز کسانی که ادعای حقوق بشر و آزادی بیان آنها گوش فلک را کر کرده باید پاسخگو باشند که چگونه گروهک‌های تروریستی دست نشانده و ماموریت یافته آنها انسان‌های مومن را صرفا به جرم خداپرستی مورد هجوم قرار می‌دهند.
کد خبر : 872927
 

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی، عصر پنجشنبه در دیدار با جمعی از خانواده شهدا و جانبازان حوادث تروریستی حرم مطهر شاهچراغ (ع)، جنایات تروریسم تکفیری را امتداد تاریخی دشمنی دشمنان خدا با اهل ایمان دانست و افزود: نام شهدای حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) همواره برفراز و فراموش ناشدنی است.

وی ادامه داد: از خودگذشتگی و ایثار شهدا و خانواده آنها مسوولیت دولتمردان را مضاعف کرده و امیدواریم با دعای خیر خانواده معزز شهدا بتوانیم رسالت خود در گره‌گشایی و رفع مشکلات کشور را به سرانجام برسانیم.

حمله تروریستی چهارم آبان ۱۴۰۱ فردی مسلح به زائران حرم مطهر شاهچراغ (ع) به شهادت ۱۳ نفر و مجروح شدن ۳۰ نفر از هموطنان منجر شد.

دومین حمله تروریستی به حرم مطهر حضرت احمد بن موسی شاهچراغ (ع) نیز ۲۲ مرداد امسال انجام شد که طی آن ۲ نفر از هموطنانمان به شهادت رسیده هفت نفر دیگر مجروح و مصدوم شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته