دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
20 مهر 1402 - 19:01

جهاد اسلامی: آمریکا به اسرائیل برای نسل‌کشی در غزه چراغ سبز نشان داد

جهاد اسلامی: آمریکا به اسرائیل برای نسل‌کشی در غزه چراغ سبز نشان داد
جنبش جهاد اسلامی فلسطین با انتشار بیانیه‌ای اظهارات غیرانسانی وزیر خارجه آمریکا را که به فلسطین اشغالی سفر کرده است، محکوم کرد.
کد خبر : 872918

به گزارش گروه جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، جنبش جهاد اسلامی فلسطین با صدور بیانیه‌ای اظهارات کینه‌توزانه «آنتونی بلینکن» وزیر امور خارجه آمریکا را درباره اینکه واشینگتن حامی جنایات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین است، به شدت محکوم کرد.

 در بیانیه مطبوعاتی جنبش جهاد اسلامی فلسطین آمده است: هدف اظهارات بلینکن و همچنین اظهارات قبلی «جو بایدن» رئیس جمهور آمریکا که نیروهای مقاومت در نوار غزه را به داعش تشبیه کرد، ترساندن آزادگان جهان از حمایت مردم فلسطین و چراغ سبز آمریکا به رژیم صهیونیستی برای انجام نسل‌کشی علیه مردم غزه و همچنین تأمین چتر حمایت سیاسی از این رژیم برای فرار از مجازات و پاسخگویی است.

در بیانیه جهاد اسلامی تأکید شده است: اگر حمایت ایالات متحده از رژیم صهیونیستی نبود، صهیونیست‌ها جرأت انجام چنین قتل‌عام غیرنظامیان را نداشتند.

جنبش جهاد اسلامی هشدار داد، هر قطره خونی که از فرزندان غزه می ریزد امانتی است بر گردن همه مسلمانان و آزادگانی که شاهد این جنایت هولناک هستند.

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه در جدیدترین آمار خود اعلام کرد که شمار شهدای غزه در نبرد طوفان الاقصی تا این لحظه به ۱۴۱۷ نفر افزایش یافته است.

براساس اعلام سازمان ملل متحد، اوضاع انسانی در غزه غیرقابل وصف و بی‌سابقه است.

انتهای پیام/

ارسال نظر