دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
20 مهر 1402 - 08:12
باز شدن جبهه جدید به روی صهیونیست‌ها؛

سرایا القدس: ورود کرانه باختری به عملیات طوفان الاقصی را اعلام می‌کنیم

سرایا القدس: ورود کرانه باختری به عملیات طوفان الاقصی را اعلام می‌کنیم
سخنگوی شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی با بیان اینکه نبرد با اشغالگران دیگر محدود به نوار غزه نیست، گفت که آنچه در جنوب لبنان اتفاق افتاد تنها نمونه کوچکی است از آنچه انتظار شما را می‌کشد.
کد خبر : 872820

به گزارش گروه جهان خبرگزاری علم و فناوری آنا، «ابو حمزه» سخنگوی «سرایا القدس»، شاخه نظامی جنبش مقاومت جهاد اسلامی بامداد پنجشنبه اعلام کرد که نبرد با اشغالگران دیگر محدود به نوار غزه نیست.

ابوحمزه در پیامی صوتی، گفت: ما ورود رسمی کرانه باختری به عملیات طوفان الاقصی را اعلام می‌کنیم و ممکن است نبرد به زودی به داخل اراضی اشغالی کشیده شود.

وی خطاب به رژیم موقت صهیونیستی هشدار داد: ما در خارج از فلسطین برای شما آماده شده‌ایم، همانطور که در فلسطین آماده شده‌ایم، و آنچه در نوار غزه رخ داد را در عرصه‌های دیگر خواهید دید.

سخنگوی سرایا القدس با بیان اینکه عملیات طوفان‌الاقصی به کرانه باختری و جنوب لبنان نیز گسترش یافته، توضیح داد: نقطه آتش در حال گسترش است و آنچه در جنوب لبنان اتفاق افتاد تنها نمونه کوچکی است از آنچه انتظار شما را می‌کشد.

ابوحمزه درباره حملات ددمنشانه رژیم تروریست صهیونیستی به نوار غزه نیز اظهار داشت: دشمن قادر به مقابله با مقاومت نبود، پس خشم خود را متوجه زنان و کودکان کرد.

روز دوشنبه، ارتش رژیم صهیونیستی نفوذ تعدادی از افراد از لبنان به اراضی اشغالی را تأیید کرد- اقدامی که جنبش جهاد اسلامی مسئولیت آن را به عهده گرفت.

انتهای پیام/

ارسال نظر