دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

وینگر پرسپولیس به بازی با پیکان می‌رسد

وینگر پرسپولیس به بازی با پیکان می‌رسد
وینگر تیم فوتبال پرسپولیس برای بازی با گل‌‌گهر به میدان نرفت اما او به بازی معوقه هفته ششم می‌رسد.
کد خبر : 872708

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، مهدی ترابی که در همان اوایل بازی پرسپولیس مقابل النصر به دلیل خرابی چمن ورزشگاه آزادی دچار مصدومیت شد، به بازی با پیکان می رسد.

این بازیکن به دلیل مصدومیت حتی اردوی تیم ملی را هم از دست داده اما روند بهبودی او مثبت است و حتی در بازی با گل گهر که در هفته هفتم برگزار شد می توانست بازی کند اما شرط احتیاط بر این بود که به میدان نرود. با این وجود ترابی برای بازی معوقه با پیکان که هفته دیگر برگزار می شود می رسد.

در واقع مشکل گل محمدی با حضور ترابی تا حد زیادی حل می‌شود. میلاد سرلک هم که فعلاً مصدوم است و گفته می‌شود بازی با استقلال تاجیکستان در لیگ قهرمانان آسیا را هم از دست خواهد داد.

پرسپولیس این روزها مصدومان زیادی دارد اما شاید این تدبیر یحیی گل محمدی بود که ابتدای فصل هافبک‌های زیادی خرید و حالا با اینکه ۴ هافبک او مصدوم هستند، دغدغه چندانی ندارد. سرمربی پرسپولیس می‌تواند به جای سرلک هم از وجود نفراتی چون مسعود ریگی و سینا اسد بیگی که بارها در بازی‌های حساس به میدان رفته‌اند،استفاده کند.

با حضور مهدی ترابی مسلماً چرخ‌های پرسپولیس بهتر می‌چرخد و خیال سرمربی سرخپوشان بابت جناح چپ تیمش راحت می‌شود. این طوری وحید امیری هم می‌تواند استراحت بیشتری کند و برای بازی دوم آبان ماه مقابل استقلال تاجیکستان شرایط مطلوبی داشته باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر