دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

واکنش قنبرزاده به رأی کمیته انضباطی در مورد پرسپولیس+ فیلم

واکنش قنبرزاده به رأی کمیته انضباطی در مورد پرسپولیس+ فیلم
نایب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: آرای کمیته انضباطی در مورد سپاهان و پرسپولیس باید به تأیید کمیته استیناف برسد.
کد خبر : 872581

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری آنا، منصور قنبرزاده در حاشیه برگزاری انتخابات هیات فوتبال تهران  درباره حمایت سازمان لیگ از هیات فوتبال تهران در خصوص مسائلی مانند زمین تمرین دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و مسائل دیگر تصریح کرد: رییس جدید ابتدا باید انتخاب شود و سپس در این خصوص تصمیم گرفته شود. البته این را بدانید که سازمان لیگ فقط مسئول برگزاری مسابقات است و در خصوص زمین و مسائل تاسیساتی اختیار و وظیفه‌ای ندارد. این سخت‌افزار ربطی به سازمان لیگ ندارد.

قنبرزاده درباره جریمه ۵۰ میلیاردی دو باشگاه سپاهان و پرسپولیس و اینکه قرار است کجا هزینه شود؟ عنوان کرد: این آرا ابتدا باید به استیناف بروند و هر موقع تصویب شوند، در خصوص آنها تصمیم گرفته می‌شود. در شأن مقامات قضایی نیست که افرادی در این خصوص از این جملات استفاده کنند. ارکان قضایی فدراسیون فوتبال کاملا مستقل هستند و همانطور که شاهد بودید، به صورت مستقل آرایی را صادر کردند که از آنها تشکر می‌کنیم.

او درباره قرارداد دابو و آل‌کثیر با سپاهان و همچنین قرارداد منتشر شده بازیکنان استقلال توضیح داد: از باشگاه سپاهان بابت اصلاح قرارداد این دو بازیکن طبق آیین نامه سازمان لیگ تشکر کردیم. در قرارداد آل‌کثیر، سال دوم قرارداد این بازیکن اصلاح شد که بحث کارگزار بود و آن حذف شد. در خصوص بازیکن خارجی هم این اتفاق افتاد. سقف بودجه سال اول آنها نبود و سال دوم آنها بود و کمیته انضباطی رای را صادر کرده بود. سپاهان از کارگروه شکایت کرده بود زیرا می‌گفتند قرارداد سال اول رعایت شده و کمیته انضباطی دستور داده بود که در صورت اصلاح، قرارداد این بازیکنان ثبت شود.

برای مشاهده مصاحبه کلمل قنبرزاده فیلم زیر را ببینید:

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته