دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
18 مهر 1402 - 10:19

قالیباف: رایزنی با رؤسای مجالس اسلامی برای حمایت از فلسطین در دستور کار قرار دارد

قالیباف: رایزنی با رؤسای مجالس اسلامی برای حمایت از فلسطین در دستور کار قرار دارد
رئیس مجلس شورای اسلامی از رایزنی با رؤسای مجالس کشورهای اسلامی برای حمایت فوری از مردم فلسطین خبر داد.
کد خبر : 872467

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری آنا، در جلسه علنی روز سه‌شنبه (۱۸ مهرماه) مجلس شورای اسلامی و در جریان هفدهمین نشست بررسی لایحه برنامه هفتم توسعه، حسینعلی حاجی دلیگانی در اخطار اصل ۱۵۴ قانون اساسی گفت: این روزها شاهد مبارزه حق‌طلبانه مستضعفان در برابر مستکبران هستیم. جمهوری اسلامی ایران همواره از مبارزه مظلومان در برابر مستکبران در همه نقاط جهان حمایت می‌کند. این روزها شاهد دد منشی رژیم کودک کش صهیونیستی هستیم، انتظار می‌رود رئیس مجلس شورای اسلامی در راستای حمایت از مظلومان فلسطینی از روسای مجالس سازمان کنفرانس اسلامی فورا دعوت به عمل بیاورد تا راهکارهایی برای پایان دادن و جلوگیری از تکرار وحشی‌گری و دد منشی رژیم صهیونیستی اندیشیده شود.

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر حاجی دلیگانی بیان کرد: فلسطین موضوع امروز جهان اسلام است همواره از اول انقلاب و قبل از انقلاب در بین نیروهای متدین و بعد از انقلاب فلسطین موضوع اول جهان اسلام بوده، است و خواهد بود. بدون شک حمایت لازم از مردم فلسطین تا تحقق آرمان آنها صورت خواهد گرفت و در این راستا اقدامات لازم انجام می‌شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به در خواست نماینده شاهین شهر مبنی بر نشست فوری رؤسای مجالس کشورهای اسلامی تأکید کرد: در تلاش هستیم تا با روسای مجالس کشورهای اسلامی برای حمایت از مردم فلسطین و جنایات صورت گرفته علیه فلسطینی‌ها رایزنی کرده و این موضوع در دستور کار قرار دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر